E-shop systém a funkcie

Kategórie
 
 
 
 
 
 
E-shop systém a funkcie

Vlastný e-shop: Ako si vybrať e-shop systém, hosting či doménu

Dostali ste sa do bodu, kedy váš e-shop naberá reálne kontúry? Je čas, aby ste mu vdýchli život. Avšak najskôr potrebujete kvalitné základy, na ktorých budú môcť stáť jeho virtuálne steny. Prezradíme vám, aké máte možnosti, na čo vám bude doména či hosting a, samozrejme, čo všetko by mal e-shop po technickej stránke spĺňať.

E-shop systém a funkcie

Aká je najlepšia platobná metóda pre e-shop (2. časť)

A sme naspäť s veľkým porovnaním platobných metód a ich poskytovateľov. V prvej časti sme si preklepli platobné brány so slovenským pôvodom. Dnes sa pozrieme na veľkého medzinárodného hráča, ale aj na rýchlo sa rozvíjajúce brány s koreňmi u našich susedov. Na úvod len toľko, že keď si vyberáte platobnú bránu, myslite predovšetkým na svojho zákazníka. Aké platobné metódy mu chcete ponúknuť? Niekedy sa aj väčšia investícia vráti na jeho spokojnosti.

E-shop systém a funkcie

Aká je najlepšia platobná metóda pre e-shop (1. časť)

Hotovosť, dobierka, posielanie peňazí na účet. Taký štandard. Vy chcete ponúknuť zákazníkovi niečo rýchlejšie, jednoduchšie a online. Predsa ani vás nebaví čakať niekoľko dní, kým zákazník zaplatí za svoju objednávku. Navyše pri platbe na dobierku si nákup ešte stále môže rozmyslieť. Ako si teda vybrať tú najlepšiu elektronickú platobnú bránu? Pripravili sme pre vás veľké porovnanie, aby ste sa mohli jednoduchšie rozhodnúť.

E-shop systém a funkcie

Biznis večer s CreativeSites, alebo ako sa pripraviť na Vianoce a maximalizovať zisk

Koncom septembra sme zorganizovali pre našich klientov už druhý Biznis večer v tomto roku. Zúčastnili sa ho väčšie aj menšie e-shopy od Fann.sk cez Gangstagroup.com, Gigastore.sk či Robel.sk až po Liliputi.sk. E-shopy zo širokej škály oblastí sa zišli, aby zistili, čo nové pre ne pripravujeme, ale aj to, čo sa nám od posledného stretnutia podarilo. Poďte sa s nami pozrieť na rekapituláciu posledných mesiacov, ale aj na hlavné odporúčania pre najdôležitejšiu predajnú sezónu roka - Vianoce.

E-shop systém a funkcie

Biznis večer s CreativeSites - expanzia do zahraničia

V poradí tretí Biznis večer s CreativeSites na tému „Ako expandovať so svojím e-shopom do zahraničia“ sme pre našich klientov zorganizovali v hoteli Senec 18. mája 2017. Spolu až 120 účastníkov malo možnosť vypočuť si zaujímavých hostí, ktorí sa prišli podeliť o svoje know-how. A my vám prinášame exkluzívnu rekapituláciu tohto večera. Ste zvedavý?

E-shop systém a funkcie

E-shop na mieru vs. Open Source. Čo sa vám oplatí viac?

Pri prevádzkovaní e-shopu je nesmierne dôležité, aké technické riešenie si vyberiete. CMS (Content Management System) je v podstate redakčný systém, cez ktorý spravujete obsah svojho e-shopu. Mal by byť bezpečný, spoľahlivý a malo by sa vám v jeho prostredí dobre pracovať s obsahom, objednávkami, produktmi atď. A keď nastane problém, mali by ste sa mať na koho obrátiť. Pozrieme sa na výhody a nevýhody dvoch typov CMS. Open Source redakčný systém vs. Closed Source riešenie na mieru. Poďme na to.

E-shop systém a funkcie

Ako chutí Biznis večer s rebierkami alias Novinky od CreativeSites

Minulý týždeň sa nám podarilo zorganizovať Biznis večer pre našich dlhoročných klientov. Keďže sme takýto event organizovali prvýkrát, celkom sme sa zapotili. ;) Napokon sa z toho však vykľulo príjemné posedenie nad rebierkami, koláčmi, pagáčmi i vínom. Ale čo je podstatnejšie, predstavili sme klientom najnovšie funkcie a iné novinky, ktoré dopomôžu ich spokojnosti.

E-shop systém a funkcie

Ako to funguje v dielni na e-shopy

Ste zvedaví, ako sa vytvára taký e-shop? Dnes vám priblížime, čo všetko sa skrýva za výrobou na mieru. Každý projekt je iný. Sú to týždne, dni a hodiny práce od tvorby dizajnu cez funkcionalitu stránky až po celkovú implementáciu. Rýchlosť celého procesu navyše ovplyvňuje aj sám klient. Čo teda robiť, aby ste mali e-shop čo najskôr k dispozícii a rozbehli svoj biznis?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia