Život v CS

Kategórie
 
 
 
 
 
 
Život v CS

Čo sme urobili pre našich klientov v roku 2019

Len do nových serverov TOP kvality sme tento rok investovali 98 tisíc eur. K tomu môžeme prirátať ešte náklady 72 tisíc na ľudí, ktorí s nimi pracujú, aby všetko fungovalo ako švajčiarske hodinky. Naše e-shopy tak bežia ešte rýchlejšie aj vďaka novým serverom a ich vzájomnému prepojeniu cez výkonnú viacúrovňovú 100Gbit sieť. 
 
Pracujeme tiež na tom, aby sme, ako prví na trhu, nasadili cloud technológie nasledujúceho desaťročia.

Život v CS

O tom, ako sme sa sťahovali

Presne tak. Náš útulný rodinný domček sme vymenili za moderné veľké kancelárie. Stále nás ale nájdete v Podunajských Biskupiciach. Konkrétne na Ulici Svornosti 42, asi 2 minúty autom od našich starých kancelárií. Keďže počet pracovných stolov prerástol číslo 20, už sa nezmestili. Tak sme zobrali stoly na ramená a hor sa do nových väčších a krajších kanclov.

Život v CS

Ako vzniklo CreativeSites, true story

Píše sa rok 2006. Pluto stráca status planéty, Čierna hora vyhlasuje nezávislosť. Slovenským prezidentom je Gašparovič a platíme slovenskými korunami. V móde sú vyklápacie telefóny. Internet ani náhodou nie je samozrejmosťou. Najpoužívanejším prehliadačom je Internet Explorer a namiesto Facebooku používame Pokec či ICQ. A čo ešte sa stalo? Oficiálne vzniká firma CreativeSites, s.r.o. A takto sa to všetko začalo...

Život v CS

Do Nového roku s CreativeSites

Začína sa nový rok a vy už určite máte v hlave minimálne tri predsavzatia. Aj my sme si veru predsavzali, ale to, čo každý rok. Byť výnimoční a najlepší v tvorbe webov a e-shopov na mieru. Dnes vám ukážeme, kto sa bude starať o vaše projekty v novom roku 2016. Vo firme pracuje 20 ľudí, ktorí sa snažia urobiť všetko preto, aby bol váš online biznis dlhodobo funkčný a úspešný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia