Čo sme urobili pre našich klientov v roku 2019

Kategórie
 
 
 
 
 
 
Život v CS

Čo sme urobili pre našich klientov v roku 2019

Len do nových serverov TOP kvality sme tento rok investovali 98 tisíc eur. K tomu môžeme prirátať ešte náklady 72 tisíc na ľudí, ktorí s nimi pracujú, aby všetko fungovalo ako švajčiarske hodinky. Naše e-shopy tak bežia ešte rýchlejšie aj vďaka novým serverom a ich vzájomnému prepojeniu cez výkonnú viacúrovňovú 100Gbit sieť. 
 
Pracujeme tiež na tom, aby sme, ako prví na trhu, nasadili cloud technológie nasledujúceho desaťročia.

Investovali sme do technológií

Len do nových serverov TOP kvality sme tento rok investovali 98 tisíc eur. K tomu môžeme prirátať ešte náklady 72 tisíc na ľudí, ktorí s nimi pracujú, aby všetko fungovalo ako švajčiarske hodinky. Naše e-shopy tak bežia ešte rýchlejšie aj vďaka novým serverom a ich vzájomnému prepojeniu cez výkonnú viacúrovňovú 100Gbit sieť. 
 
Pracujeme tiež na tom, aby sme, ako prví na trhu, nasadili cloud technológie nasledujúceho desaťročia:

  • Microservices - architektúra pre malé, decentralizované a nezávislé webové služby, prepojené vzájomnou komunikáciou,
  • Kubernetes - autonómny systém pre orchestráciu virtualizácie (kontajnerov) na viac nezávislých serveroch súčasne,
  • Cloud storage - bezpečné, výkonné a distribuované SSD dátové úložisko prevádzkované na serverovom clusteri.

 

Manažment vzťahov so zákazníkmi

 

Systém si buduje samotestovaciu schopnosť

Intenzívne pracujeme na automatickom samotestovaní e-shopov. Čo si pod tým môžete predstaviť? Technológie nie sú bezchybné, občas niečo zlyhá. No vymysleli sme na to liek. Akonáhle by nejaká funkcia prestala fungovať, prípadne by sa nedokončil nákupný proces, systém samotný nás na to automaticky upozorní. Takáto automatizácia funguje iba pri špičkových e-shop riešeniach. Aj v tomto smere sme na slovenskom trhu jednotka.


Manažment vzťahov so zákazníkmi

 

Investovali sme do ľudí

Momentálne pre každého nášho klienta pracuje 44 full-time špecialistov - supporťáci, back-end programátori, front-enďáci, grafici a celé oddelenie online marketingu. No máme medzi sebou jedného jednorožca. Je ním náš IT tester, ktorého pracovnou náplňou je kontrolovať a validovať nové funkcie a e-shop aplikácie. Snaha o perfekcionizmus stále patrí k nášmu jadru.

 

CREATIVE digital fičí naplno

Vďaka našej internej online marketing agentúre môžete mať teraz tvorbu e-shopu s online marketingom pod jednou kreatívnou strechou. CREATIVE digital dosahuje výborné výsledky. Napr. e-shopu Modanoemi.sk narástli v roku 2019 transakcie o 186,67 % a výnosy o 195,37 % v porovnaní výsledkov za rok 2018 z Google Analytics.

 

Live chat

 

Zefektívňujeme vašu prácu s e-shopom

Už dávno nemusíte množstvo vecí robiť manuálne. Veď váš čas viete využiť na oveľa dôležitejšiu robotu. Množstvo funkcií a prepojení vám dokáže zjednodušiť prácu s e-shopom, napr. také automatické načítanie úhrad z bankového účtu. Chcete zautomatizovať nejaký proces? Oslovte nás s akoukoľvek e-commerce dilemou a poradíme vám, ako ju vyriešiť. 

Veľmi významným pomocníkom sú automatické prepojenia na dodávateľov a na rôzne informačné systémy. Na rováši máme už 30 takýchto prepojení a každý rok implementujeme ďalšie.

 

Ponúkame e-shopy v 15-tich jazykových mutáciách

Za posledný rok pribudli aj nové jazykové mutácie, čím sme dosiahli hranicu 15-tich jazykov v rámci nášho e-shop systému. Ste zvedaví, akými jazykmi viete komunikovať smerom k zákazníkom? Slovensky, česky, maďarsky, rakúsky, poľsky, rumunsky, bulharsky, nemecky, anglicky, španielsky, holandsky, švédsky, rusky, chorvátsky a slovinsky. Samozrejme, vieme pre vás pridať aj ľubovoľný ďalší jazyk.

Live chat

 

Máme pre Vás unikátnu CREATIVE sites API

Po niekoľkých mesiacoch intenzívnej práce môžete aj vy využiť výhody našej vlastnej CREATIVE sites API (application program interface). Ide o možnosť ovládania e-shopu (sťahovanie, posielanie a upravovanie rôznych dát) externými nástrojmi - napríklad informačným systémom, marketingovými nástrojmi, skriptami, vlastnými aplikáciami a pod. Cieľom je prepojiť e-shop na API, vďaka čomu si e-shopy budú môcť programovať na svojej strane ľubovoľné prepojenie a automatizáciu.

 

Live chat

 

Je toho ešte veľmi veľa, čo robíme pre kvalitu našich služieb a pre našich klientov. Jednoznačne sa však e-shop systém CREATIVE shop zaraďuje k najlepším a najrozpracovanejším nielen na Slovensku.

Veríme, že budete s našimi službami spokojní aj v magickom roku 2020. A ak ešte nie ste našim klientom a túžite po kvalitnom e-shope, ktorý vám prinesie slobodu a vyššie zisky, neváhajte si s nami dohodnúť stretnutie :)
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia