Dosiahnite vysokú návštevnosť vďaka SEO

Využite neuveriteľný potenciál, ktorý vám ponúka optimalizácia pre vyhľadávače (Search Engine Optimization = SEO). Spolu s online marketingom sa SEO optimalizácia podieľa na neustálom zvyšovaní návštevnosti vášho webu alebo e-shopu. Prevalcujte konkurenciu, získajte nových návštevníkov a začnite skutočné zarábať.

1
Prvé pozície

Prvé pozície vo vyhľadávačoch

Optimalizácia pre vyhľadávače posunie váš web na popredné pozície vo vyhľadávačoch (napr. Google, Bing, ...), a to organicky, čiže bez platenej reklamy. Výsledkom je viac preklikov na vašu stránku a zvyšovanie návštevnosti. Plateným výsledkom ľudia často neveria a preskakujú ich. Organickým výsledkom prisudzujú väčšiu dôveryhodnosť.

2
On-page SEO

On-page a off-page optimalizácia

Kvalitné SEO znamená vyladenie desiatok on-page a off-page faktorov. On-page optimalizácia zahŕňa faktory priamo na vašej webstránke, ako sú napr. čitateľné URL adresy, nadpisy, texty, hustota a umiestnenie kľúčových slov, správne vyplnené meta dáta, bezchybný HTML kód, a iné. Medzi off-page faktory mimo webstránky patria napr. relevantné spätné odkazy.

3
SEO admin

Optimalizovaný administračný systém

Už samotný administračný systém CreativeShop má vďaka svojej štruktúre predpoklady na vynikajúce výsledky. Neustále sledujeme a aplikujeme v praxi najnovšie trendy Google algoritmov a množstvo našich klientov sa zobrazuje na popredných priečkach vo vyhľadávaní. V rámci tvorby e-shopu na mieru máte u nás navyše SEO školenie zadarmo.

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem