Revolučný redakčný systém (CMS) s drag&drop

Redakčný systém sa vyznačuje modernou a maximálne jednoduchou správou obsahu stránok pomocou drag and drop systému (chyť a pusť), vysokou bezpečnosťou a dokonalou optimalizáciou pre vyhľadávače.

Nami vyvinutý redakčný systém charakterizuje najvyšší komfort používateľského prostredia s intuitívnym systémom navigácie a video manuálmi. Práca s ním je jednoduchá, efektívna a pohodlná. Redakčný systém je jedinečný aj vo vysokej miere flexibility, ktorú poskytuje. Systém sa prispôsobuje firme a klientovi, nie naopak. Vďaka rozsiahlej adaptabilite je maximálne výhodný pre spoločnosti z rôznych oblastí, akejkoľvek veľkosti a rozsahu podnikania.

1
SEO optimalizácia

Plná podpora pre SEO

Celý redakčný systém sme navrhli tak, aby bol "Google friendly". Naši programátori sa postarajú o technickú stránku optimalizácie. V rámci tvorby webu alebo e-shopu máte aj SEO školenie zadarmo. Vysvetlíme vám základné princípy SEO a ukážeme vám, ako si vytvoriť obsah stránky tak, aby bol vhodný aj pre používateľa aj pre Google.

2
WYSIWYG Editor

Intuitívne ovládanie a WYSIWYG Editor

Obávate sa správy web stránky? Neviete programovať? Nebojte sa, je to v poriadku. Redakčný systém obsahuje WYSIWYG Editor (What You See Is What You Get), podobný systému MS Word. Tento umožňuje jednoduché a intuitívne vkladanie (a správu) textov, obrázkov, videí, tabuliek, odkazov, atď. Zároveň sú vám k dispozícií video manuály, FAQ sekcia a náš support tím.

3
Čitateľné URL adresy

Čitateľné URL adresy

Redakčný systém automaticky generuje čitateľné URL adresy (SEF - Search Engine Friendly) pre dosiahnutie optimalizácie pre vyhľadávače najvyššej kvality. To isté platí aj pre čitateľné URL adresy viacjazyčných verzií stránok. Všetky URL adresy je možné jednoduchým spôsobom upraviť a nastaviť.

4
Registrácia používateľov

Registrácia používateľov

Máte partnerov, ktorým chcete na stránke zobrazovať iný obsah, ako bežným návštevníkom stránky? Super, pretože súčasťou redakčného systému web stránok je aj prihlásenie cez meno a heslo. Môžete definovať rôzne práva registrovaným používateľom a zobrazovať im ľubovoľný obsah (napr. manuály na používanie). Súčasťou redakčného systému je aj vytvorenie si nového účtu, príp. zaslanie zabudnutého hesla.

5
Plná viacjazyčná podpora

Plná viacjazyčná podpora

Jednoduché vytváranie a riadenie viacjazyčného obsahu je samozrejmosťou. Redakčný systém myslí aj na úplnú optimalizáciu pre vyhľadávače pre všetky jazykové mutácie. Obsahuje viacjazyčnú podporu pre meta dáta (meta názvy a popisy, čitateľné URL adresy, atď.), čo zabezpečí dokonalú optimalizáciu pre vyhľadávače v ďalších jazykoch.

6
Správa súborov

Správa súborov

Sofistikovaná správa súborov v redakčnom systéme obsahuje možnosť nahrávať a upravovať súbory - dokumenty a obrázky. Nahrávanie súborov funguje pomocou multi-nahrávača, ktorý umožňuje jednoducho a rýchlo nahrať viac súborov naraz, dokonca aj do viac adresárov.

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem