E-commerce blog

Kategórie
 
 
 
 
 
 

E-commerce blog

E-commerce blog
 
 
E-commerce podnikanie

Ako získať zákazníkov počas krízy?

(Nielen) vaši zákazníci momentálne trávia väčšinu času pod strechami domov. Mnohí z nich sú oveľa častejšie online ako inokedy - hľadajú informácie, "visia" na sociálnych sieťach, a - čo je najdôležitejšie - nakupujú cez e-shopy. Ako k nim prehovoriť?

 

Život v CS

Ako sme si v CREATIVE sites poradili s krízou

Svet sa zmenil zo dňa na deň a ovplyvnil bežný chod veľkého počtu firiem. Zavreté predajne, dodržiavanie odstupu, hygienické opatrenia. Nebolo času nazvyš pripraviť si krízový plán. Mnohé podniky sú nútené improvizovať. Ako sme sa s tým vo firme vysporiadali?

Online marketing

Marketingová komunikácia v čase koronakrízy

Za posledný mesiac sa mnohé zmenilo, či už v priamej alebo nepriamej reakcii na ochorenie COVID-19. Čo ale teraz ako marketéri môžeme urobiť, je pozerať sa vpred a upokojiť rozrušených zákazníkov.

Majiteľov e-shopov môžeme povzbudiť, aby v tomto období častejšie ako bežne  svojim zákazníkom komunikovali jasné, stručné a presné správy. V našom blogovom článku vám ponúkneme krátky návod.

 
E-commerce podnikanie

7 krokov, ako prejsť z kamenného obchodu na e‑shop

Karanténa, izolácia a zavreté predajne. Korona je prekážkou, ale i výzvou. Vaši zákazníci zmizli z ulíc, vynorili sa však inde - na internete. Zabudnite dočasne na kamenný obchod: online svet sa zmenil na veľké nákupné centrum a čaká na vás, kým si v ňom otvoríte svoju elektronickú pobočku. Ak máte fyzickú predajňu, už máte náskok. Ponúkame vám sedem krokov, ako prejsť z tradičného obchodu na e-shop. 

E-commerce podnikanie

Buďte inšpiratívni i v čase pandémie

Koronavírus zasiahol Slovensko a ovplyvňuje aj naše podnikanie. Každá doba si ale žiada svojich lídrov. Hľadajú sa ťahúni, čo sa najlepšie prispôsobia aktuálnym podmienkam a pôjdu príkladom. Prečo nevyužiť túto príležitosť a neprevziať štafetu? Informujte svojich zákazníkov, že váš e-shop funguje naďalej a zároveň im dajte najavo, že vám leží na srdci ich bezpečnosť. Máme pre vás niekoľko tipov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia