UX & dizajn

Kategórie
 
 
 
 
 
 
UX & dizajn

Live chat - buďte IN a zdokonaľte zákaznícku podporu

Premýšľate, ako zlepšiť komunikáciu so zákazníkom? Vďaka službe live chat môžete chatovať (písomne komunikovať) s vašimi zákazníkmi práve vtedy, keď si prehliadajú váš web. Dnes sa pozrieme na to, prečo je online chat dôležitý a kedy je najlepšie byť online. Tiež vám prezradíme nepísané pravidlá písomnej komunikácie a odporučíme pár služieb, ktoré stoja za vyskúšanie.

UX & dizajn

Ako maximalizovať počet dokončených nákupov v e-shope

Vieme, že teraz v decembri tvrdo pracujete na doručení všetkých objednávok ešte pred Vianocami. Takže budeme struční a trefní. Všetky tipy, ktoré uvádzame, sa vám hodia ako cez sezónu, tak po celý rok. Práve tento mesiac je však u väčšiny internetových obchodov potenciál najväčší. Nepremrhajte ho! Mnoho zákazníkov sa zastaví uprostred nákupného procesu z rôznych príčin. Poďme sa pozrieť, ktoré to sú a ako konkrétne môžete zvýšiť počet dokončených nákupov.

UX & dizajn

Kedy je čas na redizajn vášho e-shopu + TOP redizajny 2016

Kedy je čas na redizajn? Pokiaľ vám e-shop na kolene zbúchal nejaký vysokoškolák za dve stovky, tak aj okamžite. Ale teraz vážne. Aj ten najkrajší dizajn časom zastará. Každý rok sú v móde iné grafické prvky a trendy. Takže pokiaľ máte dizajn z roku 2012, už naozaj môže byť za zenitom. Ako to spoznáte? Kto vám najlepšie poradí, kedy nastal správny čas na redizajn? A kým sa môžete inšpirovať? Ukážeme vám konkrétne príklady z roku 2016.

UX & dizajn

Najkrajšie e-shopy v našej histórii

Predstavte si, že sa vám narodí bábätko. Keďže je vaše, ste presvedčený, že ste v živote krajšie dieťa nevideli. Takýto pocit máme pri každom e-shope, ktorý stvoríme. Napriek tomu sme sa rozhodli vybrať tie najlepšie dizajny, ktoré sa našim šikovným grafikom podarili.

UX & dizajn

Vychytávky na zlepšenie použiteľnosti e-shopov

Už sme sa tak okrajovo dotkli aj webov a e-shopov z hľadiska použiteľnosti (tzv. web usability). E-shopy sú však v tomto smere špecifické - potrebujú zverejňovať komplexné informácie a majú stovky a tisíce podstránok – každý produkt má vlastnú. Čo robiť, aby ste sa presadili v slovenskom mori viac ako 7000 e-shopov?

UX & dizajn

3 funkcie, ktoré zvýšia konverzie e-shopu

Ktoré funkcie sú v našom App Store najžiadanejšie? Predsa tie najúčinnejšie. Zakúpiť od nás si ich síce môžu len naši klienti. Na druhej strane sú inšpiráciou pre všetky e-shopy, ktoré chcú zlepšiť použiteľnosť stránky a zvýšiť svoje konverzie. Ktoré doplnkové funkcie vám zabezpečia zvýšenie predaja?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia