Kedy je čas na redizajn vášho e-shopu
+ TOP redizajny 2016

Späť na BLOG

Kedy je čas na redizajn? Pokiaľ vám e-shop na kolene zbúchal nejaký vysokoškolák za dve stovky, tak aj okamžite. Ale teraz vážne. Aj ten najkrajší dizajn časom zastará. Každý rok sú v móde iné grafické prvky a trendy. Takže pokiaľ máte dizajn z roku 2012, už naozaj môže byť za zenitom. Ako to spoznáte? Kto vám najlepšie poradí, kedy nastal správny čas na redizajn? A kým sa môžete inšpirovať? Ukážeme vám konkrétne príklady z roku 2016.


Ako spoznám zastaraný dizajn?


Ešte si spomínate, ako ste kedysi rozbiehali váš e-shop? Objednávky a noví zákazníci pribúdali. Tí starí sa vracali. Krivka jednoducho smerovala postupne nahor. Zrazu sa zasekla. Niečo nie je v poriadku. Môže to mať, samozrejme, viacero dôvodov: slabé SEO, žiadna propagácia či kopa interných dôvodov od nepríjemného zamestnanca až po pomalé spracovanie objednávok. No ale, ak sa vám zdá všetko toto v poriadku, môže mať situáciu na svedomí aj starý dizajn s nízkou mierou použiteľnosti. Navyše nie je vaša stránka ani responzívna? Waw.


Bez responzivity sa vaša stránka neprispôsobuje mobilným zariadeniam. Negatívnym následkom je znovu slabá použiteľnosť, ale navyše aj neblahý vplyv na celkovú optimalizáciu pre vyhľadávače. Dôkazom sú aj ukazovatele vo vašom Google Analytics - vysoký bounce rate (miera odchodov), čo znamená, že ľudia sa dostanú na vašu stránku, ale nenastane žiadna interakcia a odídu preč. Pravdepodobne ku konkurencii. Poďme ich teda získať späť.


TOP redizajny 2016 od CreativeSites


V minulom roku sa nám ozvalo niekoľko našich zákazníkov, ktorí pocítili potrebu po aktuálnom a sviežom dizajne.


AFG.SK

Obchod Afg.skAfg.sk je u nás pomaly už od nepamäti. Je to jeden z e-shopov, ktorý chápe, aké dôležité je sledovať trendy. A preto sa im darí. Každé 4 roky prichádza čas na redizajn. Chcete dlhodobo úspešný e-shop? Inšpirujte sa príbehom afg.sk.


Afg.skGIGASTORE.SK

Gigastore.sk patrí medzi väčších hráčov na trhu s elektronikou, a preto musia byť o krok napred pred konkurenciou. Jedným z týchto krokov bol aj nedávny redizajn. Čo si myslíte?


Gigastore.skCYKLODRESY.SK

Cyklodresy.sk sa sústredia na všetkých milovníkov cyklistiky. Cieľom redizajnu bolo vytvoriť modernejšiu a používateľsky jednoduchšiu stránku. A myslíme si, že sa to podarilo. Veď posúďte sami.


Cyklodresy.skPREZUVKY.SK

Prezuvky.sk už asi nemusíme predstavovať. Možno ste dokonca čítali článok Ako sme zvýšili predaje e-shopu prezuvky.sk. Ich redizajn dokonca sprevádzal nový branding. Pomaly začali zavádzať značku Gugenio.sk a my im držíme palce.


Prezuvky.skUZASNEDARCEKY.SK

Ako ste sa už možno dovtípili, v e-shope Uzasnedarceky.sk nájdete samé super darčeky. Dôkazom toho, ako tento e-shop rastie je aj to, že už teraz vo februári im spúšťame nový look, a to len zopár rokov od spustenia e-shopu.


Uzasnedarceky.skNAJZAZITKY.SK

Najzazitky.sk nepatrí medzi tradičné e-shopy, musí súperiť ešte aj so zľavovými portálmi. No a preto ideme na modernejší, krajší a jednoduchší dizajn.


Najzazitky.skPRESS.SK

A napokon vidno, že aj biznis z oblasti vydavateľstiev chce kráčať s dobou. Po dlhšom období sa vydavateľstvo Magnet Press odhodlalo na radikálny redizajn a dopadlo to na výbornú.


Pres.skChcete aj vy úspešný e-shop s parádnym moderným dizajnom a bezchybnou funkčnosťou? Navyše aj priateľský pre zákazníka? Kontaktuje nás ešte dnes.percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem