Ako chutí Biznis večer s rebierkami

Späť na BLOG

Minulý týždeň sa nám podarilo zorganizovať Biznis večer pre našich dlhoročných klientov. Keďže sme takýto event organizovali prvýkrát, celkom sme sa zapotili. ;) Napokon sa z toho však vykľulo príjemné posedenie nad rebierkami, koláčmi, pagáčmi i vínom. Ale čo je podstatnejšie, predstavili sme klientom najnovšie funkcie a iné novinky, ktoré dopomôžu ich spokojnosti.

Keďže sa nemohli zúčastniť všetci, tak vám prinášame exkluzívny výcuc z Biznis večera s rebierkami. Poďme sa pozrieť na to, čo nás čaká v roku 2016.


Servery v novom dátovom centre

Serverom sme našli nový domov

Ste zvedavý, o koľko sme za posledný rok zvýšili rýchlosť odozvy serverov? O 70% a neustále ich technologicky vylepšujeme. Všetky servery sú naše vlastné, každý server u nás vo firme skladáme a konfigurujeme - vo výsledku teda majú maximálny výkon. Technologický upgrade robíme na 3 úrovniach - servery (ich komponenty), technológie (prechod na PHP 7, MariaDB a najnovšie cache systémy) a programátorská optimalizácia kódov systému. Aktuálne pracujeme na postupnom presune všetkých serverov do najmodernejšieho dátového centra DATACUBE v spolupráci so spoločnosťou Webglobe-Yegon, ktorá bude aj novým technickým správcom.


Plná zákaznícka podpora

Doposiaľ sme poskytovali plný zákaznícky support zdarma iba dva mesiace po zhotovení e-shopu. V rámci zvyšovania spokojnosti našich klientov sme vytvorili nový helpdesk tím. Okrem toho postupne pripravujeme novú záložku so zoznamom a filtrom Najčastejšie kladených otázok v administračnom systéme vášho e-shopu.


Redesign a responzivita administračného systému

Redesign administrácie vám prinesie modernejšiu a pohodlnejšiu správu vašich e-shopov. Vďaka responzivite si budete môcť prezerať štatistiky či spracovávať objednávky aj z mobilných zariadení. Čaká na vás nový a prehľadnejší filter objednávok, produktov i zákazníkov, notifikačný systém a aj prehľad o najnovších dostupných aplikáciách.


Nový dizajn a responzivita adminu

Najnovšie funkcie a vychytávky

Predstavili sme aj nové spôsoby, ako zvýšiť konverzie a zisky vášho e-shopu. Vďaka nášmu zákazníkovi dedoles.sk sme v minulom roku vyvinuli hneď dve z nich tzv. CreativeWheel (koleso šťastia alebo vytoč si zľavu) a funkciu, ktorú voláme Odchyt zákazníkov (pri nedokončenom nákupe posielame zákazníkovi automaticky e-mail s Vami definovaným obsahom). Cieľom oboch funkcií je rozšíriť databázu vašich kontaktov a podporiť motiváciu k nákupu. Taktiež sme spustili A/B testovanie pre zvýšenie konverzií. Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa o nových funkciách viac, kontaktujte nás.


percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem