Nový rok rozbiehame vo veľkom.
Čo sme si pre vás pripravili?

Späť na BLOG

Aj vy ste si do nového roku predsavzali, že sa budete viac venovať rodine? Že sa budete viac hýbať a začnete športovať? Prípadne, že sa budete zdravo stravovať? My sme si dali hneď niekoľko predsavzatí, ktoré chceme určite splniť. Pozrite sa, čo váš e-shop čaká pod strechou CreativeSites v roku 2017.


Novinky e-shop systému na rok 2017

1. Responzivita nového dizajnu administrácie


Responzívny admin

Ak ste naším zákazníkom, už ste si určite všimli viditeľné zmeny v administrácii vášho e-shopu. V roku 2017 plánujeme dokončiť redizajn aj posledných častí systému CreativeShop. Neodmysliteľnou súčasťou bude responzivita administrácie, aby ste mohli spravovať svoj internetový obchod pohodlne aj z mobilu či tabletu.


2. Mobilná aplikácia pre správu e-shopu


V rámci zlepšenia UX sme sa rozhodli naprogramovať aj mobilnú appku. Vďaka nej budete môcť spravovať objednávky, faktúry, zákazníkov a mnoho ďalšieho priamo cez váš smartfón.


3. Kniha želaní administrátorov e-shopu


Pripravujeme aj internú funkciu na princípe tzv. upvotingu. Administrátori CreativeShop e-shopov budú môcť podať návrh na aplikáciu či vylepšenie e-shop systému do virtuálnej knihy želaní. Ďalší administrátori budú môcť hlasovať za jednotlivé návrhy. Pravidelne budeme vyberať tie návrhy s najväčším počtom hlasov, ktoré postúpia do priameho či zdieľaného vývoja.


4. Redizajn jednostránkovej pokladne (podľa UX analýz správania zákazníkov)


Jedna z najdôležitejších funkcií e-shopu, jednostránková pokladňa, sa tiež dočká redizajnu. Na základe dlhodobých UX analýz správania sa zákazníkov plánujeme navrhnúť prepracovaný a vylepšený dizajn jednostránkovej pokladne, aby sme ešte viac zvýšili percento dokončených nákupov.


5. Nové atraktívne funkcie a šablóny


Možnosti

Pravidelne vymýšľame nové funkcie do e-shop systému aj vďaka vašim podnetom. Tento rok sme zaviedli zdieľaný vývoj, kde sa môžete podieľať na financovaní vývoja vami vybranej aplikácie. Takýmto spôsobom sme vyvinuli niekoľko zložitejších funkcií, ktoré by inak nebolo možné naprogramovať.

V roku 2017 sa však chceme sústrediť aj na dizajn e-shopov. Tzv. “šablónový dizajn” upravený na mieru konkrétnemu e-shopu je, samozrejme, lacnejšia alternatíva než dizajn robený úplne na mieru. Preto sme sa rozhodli vytvoriť väčšiu variabilitu šablón, ktoré si naši budúci zákazníci budú môcť zvoliť ako podklad pre grafický dizajn e-shopu.


6. Biznis podujatie so zameraním na expanziu do ďalších krajín (s hosťami)


Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás, samozrejme, prvoradá. V tomto roku sa dočkáte ďalšieho Biznis večera pre klientov CreativeSites. Zameriame sa na tému expanzie e-commerce biznisu do zahraničia. Môžete sa tešiť na našich hostí. O svoje know-how sa podelia priamo e-shopy, ktoré už úspešne pôsobia na zahraničných trhoch.


Čo nové na blogu?


Responzívny admin

Čo sa týka užitočných článkov, naďalej budeme vzdelávať najmä vás - našich zákazníkov. V novom roku sa môžete tešiť najmä na porovnanie rôznych externých služieb z oblasti logistiky, platobných metód a iných oblastí, nevyhnutných pre chod vášho e-shopu a pohodlie vašich zákazníkov. Naďalej vám budeme servírovať novinky z oblasti SEO, online marketingu či UX.

Avšak pre nových klientov sme si tiež niečo nachystali. Pripravujeme seriál článkov o tom, ako rozbehnúť vlastný e-shop. Aby sme vám aspoň trochu uľahčili začiatok online podnikania. Počas 6 mesiacov získate komplexné informácie z rôznych oblastí pre rozbeh e-commerce podnikania.


Hľadáme nových a šikovných ľudí do tímu


Hľadáme zdatných programátorov, front-end developerov či technický support na posilnenie slovenskej základne. A keďže sme sa rozhodli expandovať, otvárame aj novú pracovnú pozíciu sales manažér pre rakúsky trh. Pokiaľ poznáte niekoho, kto by sa nám hodil, určite nám dajte tip. Veríme, že nájdeme do tímu ľudí, ktorí budú schopní naplniť očakávania našich zákazníkov.


percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem