Prečo si náš klient napĺňa obsah e-shopu sám

Späť na BLOG

Naši klienti nám často kladú jednu otázku: “Prečo po spustení testovacej prevádzky nevidím v mojom e-shope reálny obsah - texty a produkty?” Radi by sme vám vysvetlili, ako prebieha proces napĺňania e-shopu reálnym obsahom.


Pracovný tím

Úlohou CreativeSites je vytvoriť pre vás jedinečný dizajn, implementovať ho a zaistiť, aby administračné rozhranie fungovalo ako švajčiarske hodinky. Sú to týždne, dni a hodiny profesionálnej práce a testovania. Do výroby sú vždy zapojení minimálne piati ľudia - projektový manažér, grafik, SEO expert, programátor funkcií a programátor dizajnu (CSS-kár). Klient dostáva produkt, s ktorým môže ďalej pracovať - napĺňať a meniť si obsah.

Predstavte si, že sa nasťahujete do novostavby. Ani od developera nedostanete hotový byt so zariadením. Kúpite holobyt, ktorý má vyriešené kúrenie, elektrickú sieť, skrátka všetky funkcie, ktoré potrebujete. A vy si ho môžete zariadiť podľa svojho vkusu. Podobne fungujú aj naše online obchody, len s tým rozdielom, že váš e-shop je dizajnovaný a programovaný úplne na mieru.


Aktívne pracujte so systémom

Napĺňanie obsahu klientom

Napĺňanie obsahu nie je jednorazová záležitosť. Vo vašom e-shope vždy budete chcieť aj musieť meniť obsah, pridávať a odoberať produkty, podstránky, informácie a iné. Preto potrebujete vedieť so systémom pracovať. Našou úlohou je naučiť každého klienta, ako naplniť svoj e-shop produktami, ako ho nastaviť, ktoré dáta je nutné vyplniť, ako pridať na web text, obrázok, video či iné prvky.

Školenie k administračnému systému máte v cene e-shopu. Navyše systém je tak jednoduchý, že ho zvládne takmer každý. V prípade, že sa nepovažujete za technicky zdatného človeka, prípadne nemáte čas na napĺňanie e-shopu, bude lepšie, ak do výroby e-shopu zapojíte svojich zamestnancov, prípadne si najmete brigádnika. Budete šťastnejší a spokojnejší.


Prečo tvoríte obsah vy

Analyzujte a zlepšujte svoj obsah

Vy sami ste odborníkom na oblasť, v ktorej pôsobíte. Práve vy ste ten, kto pozná svojich zákazníkov najlepšie. V CreativeSites vás naučíme pravidlá vytvárania obsahu, aby bol váš e-shop čo najúspešnejší. Je ale dôležité, aby ste na obsahu pravidelne pracovali. Sledujte konkurenciu, analyzujte zmeny v správaní návštevníkov vašej stránky a zlepšujte svoj obsah pravidelne.

Na špeciálnom trojhodinovom SEO školení vás naučíme aj princípy optimalizácie pre vyhľadávače. V ľudskej reči - ako vytvárať obsah tak, aby ho zákazník ľahšie našiel vo vyhľadávačoch ako je Google. Ak si vás zákazník nájde, poskytnite mu tú najlepšiu službu, akú dokážete. Spokojný klient sa vráti, ba čo viac - prinesie so sebou aj ďalších.


percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem