Vlastný e-shop:
Ako založiť e-shop krok za krokom

Späť na BLOG

Na začiatku online podnikania musíte veľa googliť. Preto sme sa rozhodli vám to uľahčiť. Najbližších 6 mesiacov vám budeme servírovať informácie z rôznych oblastí. Zistíte, čo všetko potrebujete mať a vedieť, aby ste mohli rozbehnúť svoje e-commerce podnikanie.


Ako majiteľ a prevádzkovateľ internetového obchodu potrebujete mať prehľad o všetkých oblastiach dôležitých pre vaše podnikanie na internete. Ale začneme pekne od základov. Máte už svoju kamennú predajňu, alebo začínate úplne od nuly?

Ak už máte kamennú predajňu


Vlastný e-shop

Gratulujeme! Už aspoň viete, čo budete predávať. Premyslite si však, či urobiť online verziu celého vášho kamenného obchodu, alebo vybrať konkrétne kategórie, prípadne kategóriu tovaru a špecializovať sa. Možnosťou je aj začať iba s určitým produktom a postupne portfólio rozširovať.

Pokiaľ už máte zabehnutý biznis, nepotrebujete až také množstvo financií a času. Máte základy pre značku, portfólio produktov i nejaký ten marketing. Aj keď to v online svete funguje inak než v “realite”, otvorenie kamennej prevádzky je finančne omnoho náročnejšie než založenie e-shopu. Samozrejme, nikde nie je vytesané do kameňa, že váš internetový obchod sa musí volať rovnako, alebo že musí mať rovnaké portfólio produktov. Ako to chcete Vy? Nebojte sa a experimentujte!


Ak začínate úplne od nuly


Mnoho oblastí

Gratulujeme aj vám! Začínať úplne od nuly môže byť desivé, ale je to zároveň obrovská kreatívna výzva. Môžete si vymyslieť úplne všetko od základov. Produkty, názov, logistiku atď. S tým však prichádza množstvo otázok. Kde zohnať kapitál či aké zákony sa vzťahujú na online predaj? Pýtate sa sami seba, čo všetko potrebujete vedieť? Presne preto toto sme vytvorili tento seriál článkov.

Prejdeme si všetko od nápadu po legislatívu. Zistíte, ako analyzovať, plánovať, ako získať financie. Dozviete sa o možnostiach riešenia logistiky, cenovej politiky. Predstavíme vám možnosti technického riešenia e-shopu, akým spôsobom môžete riešiť marketing, HR záležitosti a nových zamestnancov. A napokon si povieme aj to, ako expandovať do zahraničia.

Na počiatku bol nápad…, ale o tom nabudúce. :) Chcete e-shop hneď? Ozvite sa nám.


percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem