Najlepšie appky na filtráciu produktov

Späť na BLOG

A máme tu ďalší tip na zlepšenie použiteľnosti vášho e-shopu - FILTER. Jednoduchý a prehľadný filter produktov výrazne zvyšuje percento dokončených nákupov, a teda vaše predaje. Ukážeme vám 3 doplnkové funkcie na filtrovanie produktov, ktoré si ako zákazník CreativeSites môžete zakúpiť v našom AppStore.Komfort pre cenovo orientovaných zákazníkov

Jednoduchý a pritom veľmi efektívny je Filter podľa ceny od - do. Zákazník, ktorý má určitý cenový strop, prípadne sa chce vyhnúť úplne najlacnejším produktom, bude týmto filtrom nadšený. Dovoľte mu vyfiltrovať si produkty spĺňajúce jeho predstavy o cene. Pričom dizajn a umiestnenie tejto funkcie prispôsobíme na mieru vášmu e-shopu.

Filter je adaptívny, takže najnižšia a najvyššia cena zobrazená vo filtri sa určuje automaticky podľa cien zobrazených produktov v danej kategórií.


Každý zákazník má vlastné predstavy

Niektoré produkty sú natoľko špecifické, že zákazníci hľadajú ten, ktorý bude spĺňať jeho požiadavky. Pomôže im funkcia Parametre a filter produktov. Doplnková funkcia umožňuje určiť si neobmedzený počet parametrov. Filter si viete adaptovať pre konkrétnu podstránku kategórie, a tak môžete mať pri každej kategórii iné parametre filtra. Dobrým príkladom je e-shop inhodinky.sk, kde máte možnosť vidieť aj Filter podľa ceny.


Filter podľa ceny a parametrov


Milión možností a len jedna je správna

Máte väčší e-shop? Máte veľa produktov a ešte viac ich variantov? Zjednodušte výber vášmu zákazníkovi, aby rýchlejšie našiel, čo hľadá. Prostredníctvom funkcie Filter pre varianty produktov si vyberiete 4 položky, ako napríklad farba, veľkosť, cena či hmotnosť. Na základe nich si zákazník efektívne nájde produkt, ktorý hľadá. Filter okrem toho zahŕňa technológiu AJAX. To znamená, že výber produktov sa prispôsobuje v momente, ako zákazník vyklikáva konkrétne atribúty.

Samozrejme, dizajn filtra prispôsobíme vášmu e-shopu. Príklad vidíte v e-shope dedoles.sk.


Filter variantov produktov


Ako ste si už možno všimli filtre viete navzájom kombinovať. A tak dosiahnete combo, ktoré urýchli nákupný proces. Na ceste k perfektnej použiteľnosti by ste filtrovanie produktov určite nemali podceniť. A my budeme ďalej vyvíjať prepracovanejšie aplikácie. Práve chystáme nadstavbu, tzv. aktívny filter produktov - pecka medzi filtrami. Čoskoro vám prinesieme aj ďalšie tipy na funkcie, ktoré by vo vašom e-shope nemali chýbať.


percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem