Ako u nás prebieha tvorba web stránok

Komunikácia s klientom

Základom tvorby profesionálnej internetovej prezentácie je komunikácia s klientom a analýza jeho potrieb a požiadaviek. Pri príležitosti prvého osobného stretnutia a vzájomného spoznania sa si definujeme, aké ciele majú vaše webstránky spĺňať, akú cieľovú skupinu chcete osloviť a aké sú vaše ďalšie predstavy o plánovanej webstránke.

Strategický marketing

V rámci strategického marketingu skúmame, na čo vaši zákazníci najlepšie reagujú. Následne stanovíme ciele pre pripravované web stránky. Dôležitú úlohu v tomto bode zohráva aj analýza konkurencie.

Stanovenie funkcií, obsahu a ceny

Toto všetko zhrnieme do zámeru web prezentácie a navrhneme funkčnosť stránky. Následne odporučíme štruktúru projektu na základe dlhoročných skúseností a správne aj z hľadiska použiteľnosti, a určíme cenu za zhotovenie.

Uzavretie zmluvy a prístup do pripravovaného projektu

Keď súhlasíte s cenou a rozsahom služieb, pripravíme zmluvné dokumenty. Tvorba projektu a všetky dohodnuté služby budú podložené zmluvne, pričom zmluva obsahuje aj presné termíny dokončenia a odovzdania projektu. V deň podpisu zmluvy vám zašleme prístup do pripravovaného projektu, aby ste si mohli s webom/e-shopom pracovať a začať si napĺňať obsah a produkty.

Webdesign a vytvorenie grafického návrhu

Po vzájomnej diskusii o vašich predstavách o dizajne stránok vám vytvoríme kreatívne grafické návrhy pripravovanej web prezentácie. Návrhy máte možnosť pripomienkovať vo viacerých kolách.
Po odsúhlasení sa pustíme do prác na webdizajne (naprogramovaní odsúhlaseného dizajnu stránok v bezchybnom XHTML a CSS kóde).

SEO školenie

Po podpise zmluvy odporúčame čím skôr absolvovať SEO školenie, ktoré trvá 3 hodiny a je zamerané čisto na váš projekt, vašu cieľovú skupinu a kľúčové slová. Na SEO školení sa dozviete veľa dôležitých informácií. Zistíte, ako funguje Google, čo je pre neho najdôležitejšie, ako si správne nastaviť web/e-shop tak, aby bol dlhodobo úspešný a zobrazoval sa na popredných priečkach vo vyhľadávaní.

Projektový manažér a konzultácie

Po podpise zmluvy bude k vášmu projektu pridelený projektový manažér, s ktorým môžete o všetkom komunikovať, pýtať sa otázky k systému, k funkciám, konzultovať UX i SEO, atď.

Testovacia prevádzka

Tzv. testovacia prevádzka nastáva vtedy, keď sme na pripravovanom projekte zverejnili vami odsúhlasený dizajn a doprogramovali objednané funkcie. Pošleme Vám o tom informáciu e-mailom a môžete celý projekt testovať a posielať nám pripomienky na zapracovanie.

Kontrola a ostré spustenie

Pred spustením projektu do ostrej prevádzky ešte skontrolujeme pripravovaný web/e-shop, či máte všetko správne nastavené a v prípade potreby odporučíme vylepšenia (z hľadiska SEO alebo použiteľnosti stránok). Následne projekt spustíme na ostrej doméne.

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem