• Budujeme Váš úspech,

  nielen Váš web

  success
 • 10 ročné skúsenosti

  obráťte sa na PROFESIONÁLOV

  experiences
 • Meníme

  návštevníkov na zákazníkov

  customer

PRE ZÁUJEMCOV

7 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre spol. CreativeSites

Ako u nás prebieha tvorba web stránok


 • Komunikácia s klientom
  Základom tvorby profesionálnej internetovej prezentácie je komunikácia s klientom a analýza jeho potrieb a požiadaviek. Pri príležitosti prvého osobného stretnutia a vzájomného spoznania sa si definujeme, aké ciele majú Vaše web stránky spĺňať, akú cieľovú skupinu chcete osloviť a aké sú Vaše ďalšie predstavy o plánovanej web stránke.

 • Strategický marketing
  V rámci strategického marketingu skúmame, na čo Vaši zákazníci najlepšie reagujú. Následne stanovíme ciele pre pripravované web stránky. Dôležitú úlohu v tomto bode zohráva aj analýza konkurencie.

 • Stanovenie funkcií, obsahu a ceny
  Toto všetko zhrnieme do zámeru web prezentácie, na základe ktorého navrhneme funkčnosť stránky. Následne navrhneme štruktúru projektu na základe dlhoročných skúseností a správne aj z hľadiska použiteľnosti, a určíme cenu za zhotovenie.

 • Uzavretie zmluvy a prístup do pripravovaného projektu
  Keď súhlasíte s cenou a rozsahom služieb, pripravíme zmluvné dokumenty. Tvorba projektu a všetky dohodnuté služby budú podložené zmluvne, pričom zmluva obsahuje aj presné termíny dokončenia a odovzdania projektu. V deň podpisu zmluvy Vám zašleme prístup do pripravovaného projektu, aby ste si mohli s webom/eshopom pracovať a začať si napĺňať obsah a produkty.

 • Webdesign a vytvorenie grafického návrhu
  Po vzájomnej diskusii o Vašich predstavách ohľadom vzhľadu - dizajnu stránok Vám vytvoríme kreatívny grafický návrh pripravovanej web prezentácie a po jeho odsúhlasení sa pustíme do prác na webdizajne (naprogramovaní dizajnu stránok v bezchybnom XHTML a CSS kóde).

 • SEO školenie
  Po podpise zmluvy odporúčame čím skôr absolvovať SEO školenie, ktoré trvá 3 hodiny a je zamerané čisto na Váš projekt, Vašu cieľovú skupinu a klúčové slová... Na SEO školení sa dozviete veľa dôležitých informácií, ako Google funguje, čo je pre neho najdôležejšie, ako si správne nastaviť web/eshop tak, aby bol dlhodobo umiestňovaný na popredných priečkach, atď.

 • Projektový manažér a konzultácie
  Po podpise zmluvy bude k Vášmu projektu pridelený projektový manažér, s ktorým môžete o všetkom komunikovať, pýtať sa a konzultovať otázky k systému, k funkciám, atď.

 • Testovacia prevádzka
  Tzv. testovacia prevádzka nastáva vtedy, keď sme na pripravovanom projekte zverejnili Vami odsúhlasený dizajn a doprogramovali objednané funkcie. Pošleme Vám o tom informáciu e-mailom a môžete celý projekt testovať a posielať nám pripomienky na zapracovanie.

 • Kontrola a ostré spustenie
  Pred spustením projektu do ostrej prevádzky skontrolujeme pripravovaný web/eshop, či ste si všetko správne nastavili a odporučíme vylepšenia nielen z hľadiska SEO ale aj použiteľnosti stránok pre návštevníkov...

 • Prajeme veľa úspechov s novým profesionálnym webom/eshopom :)
percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Ivan Brauner
0948 940 910
Sales manager
CreativeSites, s.r.o.
Ulica svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem