Budujeme váš úspech, nielen váš web

Ponúkame profesionálne služby s viac ako jedenásťročnými skúsenosťami s tvorbou web stránok.

Radi pre vás vytvoríme modernú webstránku, optimalizovanú pre vyhľadávače aj mobilné telefóny. Staneme sa vašim dlhodobým partnerom a pomôžeme vám úspešne podnikať v online svete.

Vyskúšajte si aj jednoduchosť administrácie webstránok v nami vytvorenom revolučnom redakčnom systéme. Správa obsahu nebola nikdy jednoduchšia!

1
Atraktívny dizajn

Atraktívny dizajn

Vzhľad webstránky je to prvé, s čím sa potenciálny zákazník stretne. Atraktívny moderný dizajn vytvára pozitívny dojem na zákazníka. Zvyšuje dôveryhodnosť firmy. Je dôležité, aby vaše stránky na prvý pohľad komunikovali s návštevníkom a lákali ho prečítať si viac. Prezentácia na webe a dizajn vytvárajú prvý - najdôležitejší dojem. Samozrejme, musí byť pozitívny.

2
Návrh štruktúry

Návrh štruktúry

Ak bude váš web „user friendly“ - priateľský pre používateľov, zvýši to pravdepodobnosť dosiahnutia vášho cieľa. Dobre navrhnutý, prehľadný, intuitívny, skrátka „dobre použiteľný“ web vedie návštevníka k tomu, aby vás kontaktoval, príp. navštívil vašu predajňu. Navrhneme pre vás správnu štruktúru vrátane členenia menu a rozmiestnenia ovládacích prvkov.

3
SEO optimalizácia

SEO – optimalizácia

K čomu vám bude nová webstránka, keď ju nikto nenájde? I pekne urobená webstránka nemôže bez návštevníkov plniť svoje obchodné ciele. Celý náš admin systém sme navrhli tak, aby bol "Google friendly". Preto je optimalizácia vášho webu jednoduchšia a účinnejšia.

4
Intuitívny redakčný systém

Intuitívny redakčný systém

Redakčný systém, ktorý sme vyvinuli, sa vyznačuje modernou a maximálne jednoduchou správou obsahu stránok pomocou drag and drop (chyť a pusť) ovládania, vysokou bezpečnosťou a dokonalou optimalizáciou pre vyhľadávače. Charakterizuje ho aj najvyšší komfort používateľského prostredia s intuitívnym systémom navigácie a video manuálmi.

5
Spoľahlivý tím

Spoľahlivý tím s dlhoročnými skúsenosťami

Na vašom projekte budú pracovať odborníci z viacerých oblastí: grafici, UX experti, front-end a back-end developeri, SEO expert a váš projektový manažér. Každý z nich urobí maximum pre to, aby vaša webstránka bola úspešná a splnila svoje ciele.

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem