• SEO optimalizácia

  Dlhodobo popredné
  pozície na Google

  google
 • SEO optimalizácia

  Získajte nových návštevníkov
  a začnite zarábať

  earn
 • SEO optimalizácia

  Dokonalé SEO služby
  a know-how od profesionálov

  seo
 • SEO optimalizácia

  Prevalcujte konkurenciu
  a zviditeľnite sa

  competition

SEO OPTIMALIZÁCIA

SEO optimalizácia je základný prvok modernej web stránky a eshopu. Cieľom je, aby Vás noví zákazníci našli, pokiaľ možno na prvej stránke vyhľadávačov. SEO optimalizácia je proces úpravy web stránky, ktorému je vhodné sa venovať aj po spustení web stránok do ostrej prevádzky. Pretože ako sa vyvíja a mení jazyk, menia sa aj vyhľadávacie slová. Pokiaľ chcete mať profesionálnu web stránku neustále aktualizovanú a relevantnú pre vyhľadávače, pomôže Vám SEO optimalizácia od našej spoločnosti.

SEO optimalizácia - výhody

SEO optimalizácia Vám prinesie ušetrené finančné prostriedky, pretože po SEO optimalizácii nie je potrebné prevádzkovať platenú reklamu. SEO optimalizáciu prevádzame formou školenia, na ktorom pomôžeme klientom nastaviť SEO pre Title názov, kategórie, ako aj články a produkty. Na SEO školení si pozrieme aj konkurenciu a zhodnotíme výhody/nevýhody. Určíme, ako získať lepšie pozície a udržať sa pred konkurenciou. Obsahom SEO školenia je tiež zistenie, aké slová a kombinácie slov ľudia najčastejšie vyhľadávajú a pri SEO optimalizácií sa sústredime potom v provm rade na tieto slová (napr. zistíme, že ľudia hľadajú najčastejšie "postelne obliecky" a nie "obliecky", "postelna bielizen" alebo "postelne navliecky").

SEO optimalizácia – prečo je dôležitá?

Zákazníci sa často pýtajú: „Prečo by sme mali naše stránky optimalizovať?“. Veď stačí, pokiaľ budeme mať webové stránky, zaplatíme si reklamu na portáloch a katalógoch a zákazníci prídu. Áno, toto je jedna z ciest, jeden zo spôsobov, ako priviesť zákazníkov na svoje stránky. V žiadnom prípade však tento spôsob nie je dostačujúci. Umenie dostať na svoje web stránky zákazníkov, ktorí nakúpia je zložitejší proces.
Tajomstvo SEO optimalizácie web stránok je v tom, že svoje stránky a reklamy vytvoríte relevantne k vyhľadávanému slovu.

Zobraziť viac...
percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem