Hľadajte dlhodobého partnera, nielen e-shop

Ponúkame vám profesionálne služby s viac ako desaťročnými skúsenosťami s tvorbou e-shopov.

Radi sa staneme vašim partnerom a pomôžeme vám úspešne podnikať v online svete. Neváhajte nám zveriť svoj projekt – vďaka dokonalej optimalizácií pre vyhľadávače, správnemu návrhu štruktúry z hľadiska použiteľnosti a zameraniu sa na vašu cieľovú skupinu vám pripravíme úspešný a navštevovaný e-shop, s ktorým bude radosť pracovať.

1
SEO

SEO – optimalizácia

Na čo vám bude pekný e-shop, keď ho nikto nenájde? Veľmi dôležitou súčasťou každého projektu je SEO – optimalizácia pre vyhľadávače. Veď načo platiť tisíce eur za Adwords reklamy? Lepšie je mať pozície v organickom vyhľadávaní – sú viac dôveryhodné a ľudia na ne častejšie klikajú. Celý náš e-shop systém sme navrhli tak, aby bol "Google friendly". Preto je optimalizácia vášho webu jednoduchšia a účinnejšia.

2
Návrh štruktúry a UX

Návrh štruktúry a UX

Ak bude váš e-shop „user friendly“ - priateľský pre používateľov, zvýši to pravdepodobnosť konverzie. Dobre navrhnutý, prehľadný, intuitívny, skrátka „dobre použiteľný“ e-shop vedie zákazníka k nákupnému rozhodnutiu. Navrhneme správnu štruktúru vrátane rozčlenenia sortimentu a rozmiestnenia ovládacích prvkov.

3
Jednostránková pokladňa

Jednostránková pokladňa

Podľa štatistík až 20% návštevníkov e-shopu nedokončí svoj nákup z dôvodu zložitého a zdĺhavého procesu objednávky. Tzv. jednostránková pokladňa poskytne vyplnenie kompletných údajov k nákupu len na jednej stránke. Zákazník má prehľad a pohodlie. A vám sa priamo zvyšuje počet vašich objednávok.

4
Programovanie na mieru

Programovanie na mieru a zdieľaný vývoj

Vymysleli ste parádnu funkciu? Ešte ju nemá nikto na Slovensku? Super! Naprogramujeme ju pre vás na mieru podľa Vašich požiadaviek. Ak vám bude funkcia pridrahá, môžeme ju zaradiť do tzv. zdieľaného vývoja. V tom prípade oslovíme našich ďalších klientov, či by nemali záujem sa s vami podieľať na vývoji funkcie a finančné náklady si rozdelíte.

5
Vývoj systému

Neustály vývoj systému

E-shop systém neustále vyvíjame a pribúdajú do neho nové atraktívne funkcie. Každý mesiac posielame newsletter, aby ste boli o nich informovaný. Niektoré funkcie sú zdarma, iné si môžete zakúpiť v našom AppStore.

6
Prepojenie v IS

Prepojenie s IS
(informačným systémom)

E-shopy bežne prepájame s rôznymi systémami tretích strán. Od ekonomických systémov po skladové, či riešenia robené na mieru pre veľké firmy. Radi pre vás vyvinieme prepojenie šité na mieru vašim potrebám.

7
Tím CreativeSites

Spoľahlivý tím s dlhoročnými skúsenosťami

Na vašom projekte budú pracovať odborníci z viacerých oblastí: grafici, UX experti, front-end a back-end developeri, SEO expert a váš projektový manažér. Každý z nich urobí maximum pre to, aby váš e-shop uspel.

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem