Webdesign | CreativeSites

 
 

Profesionálne web aplikácie

Corporate design a identity

Custom programovanie

Internetové obchody

Web development

Kontaktné informácie

CreativeSites, s.r.o.
Krajinská 50/A, Bratislava

Tel.: +421 915 215 555
E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Webdesign

Vzhľad web stránky - webdesign, je to prvé, s čím sa potenciálny zákazník stretne. Kvalitný webdesign vytvára pozitívny dojem u zákazníka a zvyšuje dôveryhodnosť a imidž firmy. Je dôležité, aby Vaše stránky na prvý pohľad komunikovali s návštevníkom a lákali ho prečítať si viac. Prezentácia na webe a jej webdesign vytvárajú prvý - najdôležitejší dojem.

Nielen krásny webdesign

Atraktívny webdesign však nie je všetko. Aký má význam krásny webdesign, v ktorom sa ale zákazník neorientuje a nevedie k nákupnému rozhodnutiu?

Preto sa zameriavame na to, aby štruktúra webových stránok, webdesign a celá tvorba web stránok smerovala nielen k zaujatiu zákazníka ale aj priviedla zákazníka k nákupnému rozhodnutiu.
Pri službe webdesign je najdôležitejšie, ako sa na daných web stránkach cíti a orientuje konkrétna cieľová skupina. A predovšetkým, aby webdesign priviedol zákazníka k nákupu.

Webdesign od spoločnosti CreativeSites a jeho výhody

  • webdesign tvoríme podľa najnovších psychologických štúdií a iných výskumov
  • webdesign spĺňa všetky pravidlá prístupnosti - na Vaše web stránky sa dostanú ľudia z akéhokoľvek prehliadača, operačného systému alebo zariadenia (mobilného telefónu, PDA)
  • rýchle načítanie web stránok
  • webdesign je validný podľa noriem konzorcia W3C
  • súčasťou je vždy úplná optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)