Viac o firme

Hľadáme šikovných ľudí do tímu

Neustále hľadáme kvalitných motivovaných ľudí. Chceš sa zlepšovať? Robiť na zaujímavých projektoch? Patriť do tímu super kolegov? Pošli nám svoj životopis na profesia@creativesites.sk. Do predmetu uveď pracovnú pozíciu, o ktorú máš záujem.Pracovné ponuky

Sales manager pre rakúsky trh

Sales manager

Máš rád výzvy, vieš plynule komunikovať po nemecky a si technický typ? Naša firma vstupuje na rakúsky trh, a preto hľadáme ambiciózneho sales managera s aktívnou nemčinou. Práca zahŕňa vyhľadanie a oslovenie nových klientov, aktívnu komunikáciu, a tiež návrh e-shop riešení po konzultácii s kolegami.

Viac info o pracovnej ponuke

Kreatívny grafický dizajnér

Grafický dizajnér

Hľadáme web dizajnéra / dizajnérku s kreatívnym myslením a zmyslom pre detail. Práca u nás zahŕňa kreatívnu tvorbu grafických dizajnov a návrhov pre e-shopy a web stránky z rôznych oblastí. Počas tvorby budeš aktívne komunikovať s klientom, aby bol 100% spokojný. Zisti, čo všetko ťa u nás čaká.

Viac info o pracovnej ponuke

PHP developer - programátor web aplikácií

PHP developer

PHP-čko zvládaš ľavou zadnou a baví ťa riešiť, programovať, testovať? Pridaj sa do tímu back-end developerov a pracuj na rozvoji jedného z popredných e-commerce systémov na Slovensku. V práci budeš analyzovať požiadavky klientov, navrhovať riešenia, programovať nové moduly a funkcie a omnoho viac.

Viac info o pracovnej ponuke

Web developer (HTML, CSS)

Web developer

Si šikovný CSS-kár, perfektne ovládaš PhotoShop a dokonca máš skúsenosti s responzívnym dizajnom? V tom prípade hľadáme práve teba do nášho tímu front-end developerov. Práca zahŕňa hlavne implementáciu grafických návrhov a vytváranie XHTML a CSS šablón. Si zvedavý, čo ešte?

Viac info o pracovnej ponuke

IT support - zákaznícka podpora

IT support

Spájajú sa v tebe technické myslenie a schopnosť komunikovať? Rozširujeme náš tím zákazníckej podpory. Ako IT supporťák budeš pravidelne komunikovať s klientmi a starať sa o ich spokojnosť. Jednoduchšie požiadavky vyriešiš aj sám, zložitejšie odkomunikuješ s programátormi. Zisti viac o pracovnej ponuke IT support.

Viac info o pracovnej ponuke


percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Ivan Brauner
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem