ZO ZÁKULISIA

Spúšťame predaj.
Buďte prvý na CREATIVE summite & EXPO 2019

CREATIVE summit a EXPO 2019 vstupenky

Po úspešnom prvom ročníku CREATIVE summitu 2018 ideme do toho znovu. 5. apríla 2019, x-bionic sphere, Šamorín. Vo väčšom a lepšom. Okrem konferencie vám totižto prinášame aj prvé e-commerce EXPO na Slovensku! To znamená, že sa môžete (ale nemusíte) zúčastniť programu, aby ste získali prehľad o tom, čo vám e-commerce svet ponúka. Vyberte si vstupenku, ktorá vám najviac vyhovuje, na základe nášho návodu.

Čítajte celý článok

Vy ste nestihli CREATIVE summit 2018?
Pozrite si prednášky online

CREATIVE summit blog

Celý deň sa začína, ako inak, kávičkou. :) Hneď po rýchlej registrácii sa účastníci presúvajú v hoteli Saffron k raňajkám a do hlavnej sály. Tam ich už čaká obrovská LED obrazovka a welcome balíčky, do ktorých darčeky venovali partneri konferencie ako GLS, iDoklad, GoUp, Blue Winston, iSklad a mnohí ďalší. Účastníkov víta Ivan Cingel, zástupca spoločnosti CreativeSites, ktorá je organizátorom a odborným garantom konferencie CREATIVE summit. Svetlá sa stlmia. Reflektory zamieria na stage. Začíname.

Čítajte celý článok

Biznis večer s CreativeSites
- expanzia do zahraničia

Rok 2016

V poradí tretí Biznis večer s CreativeSites na tému „Ako expandovať so svojím e-shopom do zahraničia“ sme pre našich klientov zorganizovali v hoteli Senec 18. mája 2017. Spolu až 120 účastníkov malo možnosť vypočuť si zaujímavých hostí, ktorí sa prišli podeliť o svoje know-how. A my vám prinášame exkluzívnu rekapituláciu tohto večera. Ste zvedavý?

Čítajte celý článok

Koľko stojí vytvorenie e-shopu?

Koľko stojí vytvorenie e-shopu

Aj keď sa táto otázka môže zdať jednoduchá, reálna odpoveď je o dosť zložitejšia. Vytvorenie internetového obchodu nie je štandardný produkt. Je to služba, ktorej cena sa odvíja od množstva faktorov. Tvorba e-shopu či webu závisí od vašich požiadaviek, od náročnosti tvorby dizajnu, implementácie špecifických funkcií a ďalších vecí.

Čítajte celý článok

Získajte HTTPS verziu vašej stránky pre lepšie SEO

Prechod na HTTPS

Google od januára 2017 viac uprednostňuje weby, ktoré bežia na HTTPS verzii (Hypertext Transfer Protocol Secure). Preto máte práve teraz možnosť prevádzkovať svoj web či e-shop cez HTTPS. Zistíte, prečo je prechod dôležitý a ako prebieha.

Čítajte celý článok

Nový rok rozbiehame vo veľkom.
Čo sme si pre vás pripravili?

Nový rok

Aj vy ste si do nového roku predsavzali, že sa budete viac venovať rodine? Že sa budete viac hýbať a začnete športovať? Prípadne, že sa budete zdravo stravovať? My ako firma sme si dali hneď niekoľko predsavzatí, ktoré chceme určite splniť. Pozrite sa, čo váš e-shop čaká pod strechou CreativeSites v roku 2017.

Čítajte celý článok

Biznis večer s CreativeSites , alebo
ako na Vianoce maximalizovať váš zisk

Biznis večer

Koncom septembra sme zorganizovali pre našich klientov už druhý Biznis večer v tomto roku. Zúčastnili sa ho väčšie aj menšie e-shopy od Fann.sk cez Gangstagroup.com, Gigastore.sk či Robel.sk až po Liliputi.sk. E-shopy zo širokej škály oblastí sa zišli, aby zistili, čo nové pre ne pripravujeme, ale aj to, čo sa nám od posledného stretnutia podarilo. Poďte sa s nami pozrieť na rekapituláciu posledných mesiacov, ale aj na hlavné odporúčania pre najdôležitejšiu predajnú sezónu roka - Vianoce.

Čítajte celý článok

O tom, ako sme sa sťahovali

Sťahovanie

Presne tak. Náš útulný rodinný domček sme vymenili za moderné veľké kancelárie. Stále nás ale nájdete v Podunajských Biskupiciach. Konkrétne na Ulici Svornosti 42, asi 2 minúty autom od našich starých kancelárií. Náš tím sa rozrastá, a preto hľadáme ďalších šikovných programátorov, aj komunikačne vymakaných supporťákov a dokonca i ďalšieho kreatívneho grafika.

Čítajte celý článok

Spustili sme výrazne rýchlejšie servery s PHP7

Web server

Naše servery sú základným kameňom pre e-shopy našich klientov. Snažíme sa preto neustále optimalizovať a inovovať služby, ktoré na nich bežia. Prinášame vám pohľad na nové technológie PHP 7, Apache, MariaDB a Nginx. Naši programátori dennodenne riešia, ako vylepšiť administračný systém a ako zakomponovať nové technológie do už existujúcich riešení, aby váš e-shop bežal ako po masle.

Čítajte celý článok

Najkrajšie e-shopy v našej histórii

Najkrajší e-shop

Predstavte si, že sa vám narodí bábätko. Keďže je vaše, ste presvedčený, že ste v živote krajšie dieťa nevideli. Takýto pocit máme pri každom e-shope, ktorý stvoríme. Napriek tomu sme sa rozhodli vybrať tie najlepšie dizajny, ktoré sa našim šikovným grafikom podarili. Od známych značiek cez čerstvé, ale o to odhodlanejšie e-shopy, ktoré si zaslúžene získali dôveru zákazníkov a ďalej budújú svoj biznis.

Čítajte celý článok

Ako chutí Biznis večer s rebierkami

Večer s rebierkami

Minulý týždeň sa nám podarilo zorganizovať Biznis večer pre našich dlhoročných klientov. Bolo to príjemné posedenie nad rebierkami, koláčmi, pagáčmi i vínom. Ale čo je podstatnejšie, predstavili sme klientom najnovšie funkcie a iné novinky, ktoré dopomôžu ich spokojnosti. Prinášame exkluzívny výcuc z Biznis večera s rebierkami.

Čítajte celý článok

Ako vzniklo CreativeSites, true story

Vznik CreativeSites

Píše sa rok 2006. Pluto stráca status planéty, Majstrovstvá sveta v hokej vyhráva Švédsko. Na Slovensku platíme korunami. V móde sú vyklápacie a vysúvacie mobily, internet nie je samozrejmosťou a najpoužívanejším prehliadačom je Internet Explorer. Mladý pár rozbieha novú firmu CreativeSites. Prečítajte si, ako sa to všetko zomlelo.

Čítajte celý článok

Do nového roku s CreativeSites

Nový rok

Začína sa nový rok a vy už určite máte v hlave minimálne tri predsavzatia. Aj my sme si veru predsavzali, ale to, čo každý rok. Byť výnimoční a najlepší v tvorbe webov a e-shopov na mieru. Kto sa bude starať o vaše projekty v novom roku 2016? Predstavíme vám 20 ľudí, ktorí sa snažia urobiť všetko preto, aby bol váš online biznis dlhodobo funkčný a úspešný.

Čítajte celý článok

Podnikateľ a dielňa na e-shopy

Tvorba e-shopov

Ste zvedaví, ako sa vytvára taký e-shop? Dnes vám priblížime, čo všetko sa skrýva za výrobou na mieru. Každý projekt je iný. Sú to týždne, dni a hodiny práce od tvorby dizajnu cez funkcionalitu stránky až po celkovú implementáciu. Rýchlosť celého procesu navyše ovplyvňuje aj sám klient. Čo teda robiť, aby ste mali e-shop čo najskôr k dispozícii a rozbehli svoj biznis?

Čítajte celý článok

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem