SEO

Spúšťame predaj.
Buďte prvý na CREATIVE summite & EXPO 2019

CREATIVE summit a EXPO 2019 vstupenky

Po úspešnom prvom ročníku CREATIVE summitu 2018 ideme do toho znovu. 5. apríla 2019, x-bionic sphere, Šamorín. Vo väčšom a lepšom. Okrem konferencie vám totižto prinášame aj prvé e-commerce EXPO na Slovensku! To znamená, že sa môžete (ale nemusíte) zúčastniť programu, aby ste získali prehľad o tom, čo vám e-commerce svet ponúka. Vyberte si vstupenku, ktorá vám najviac vyhovuje, na základe nášho návodu.

Čítajte celý článok

Neignorujte lokálne SEO.
4 tipy, ako sa prebojovať vyššie v Google

Content

Vo výsledkoch Google vyhľadávania už dávnejšie vznikol exkluzívny priestor pre lokálne firmy. Mapka, ktorá vychádza z polohy hľadajúceho, zobrazuje tri najrelevantnejšie prevádzky. Avšak potlačila tým štandardné organické výsledky na nižšie pozície. Ako sa teda dostať do tejto mapy a získať výhodu oproti konkurencii? Odpoveďou je lokálna optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).

Čítajte celý článok

Stručný prehľad SEO a online marketingových trendov
na rok 2017

Content

Čo je v roku 2017 dôležité po technickej a čo po obsahovej stránke v rámci SEO? Aké sú trendy v online marketingu v tomto roku? Čo robiť, ak máte menšiu firmu s menším rozpočtom? Prebehnite si s nami všetky dôležité info, ktoré potrebujete vedieť, aby ste aj počas tohto roka udržali krok s konkurenciou. A ideálne ju aj predbehli.

Čítajte celý článok

Získajte HTTPS verziu vašej stránky pre lepšie SEO

Prechod na HTTPS

Google od januára 2017 viac uprednostňuje weby, ktoré bežia na HTTPS verzii (Hypertext Transfer Protocol Secure). Preto máte práve teraz možnosť prevádzkovať svoj web či e-shop cez HTTPS. Zistíte, prečo je prechod dôležitý a ako prebieha.

Čítajte celý článok

24 dní do Vianoc - dosť bolo príprav,
ide do tuhého!

Mikuláš

Z každého výkladu kričia Vianoce. Už dávno to hlásia aj televízne reklamy. Dokonca vianočné trhy sa v Bratislave začali už minulý týždeň. A čo váš internetový obchod? Je pripravený na hlavnú sezónu? Urobíme si revíziu toho, čo by ste už mali mať hotové. Zároveň máme pre vás 4 tipy, čo ešte stihnete urobiť pre to, aby ste maximalizovali predaje svojho e-shopu.

Čítajte celý článok

Ktoré spätné odkazy sú účinnejšie
a ako sa vyhnúť penalizácii od Google

Nákupný sviatok

O dôležitosti linkbuildingu a možnostiach, ako získať a budovať spätné odkazy, sme si hovorili už dávnejšie. Spätné odkazy tvoria veľkú časť optimalizácie pre vyhľadávače. Na ich získanie existujú viac, ale aj menej efektívne spôsoby. Ušetrite čas a energiu. Dnes si ukážeme, ktoré backlinky sa vám oplatia viac než iné, aby ste vedeli sústrediť svoju pozornosť na efektívne off-page SEO. Taktiež zistíte, na čo si pri linkbuildingu dávať pozor, aby vás obišli penalizácie od Google.

Čítajte celý článok

Naučte sa písať blog krok za krokom

Nespokojný zákazník

Chcete aj vy poznať tajomstvo písania blogov? Asi vás sklameme, pretože unikátna formulka neexistuje. Ale predsa len sa s vami podelíme o pár tipov, ktoré môžete uplatniť pri písaní a vymýšľaní vlastných blogových článkov. Ľudia majú určité zvyky, ktorým sa musíte prispôsobiť. Očakávajú úvod, ktorý ich upúta. Sú zvyknutí na podnadpisy, ktoré delia text na jednotlivé myšlienky. Chcú ísť do hĺbky, ale nie zas príliš. A na záver chcú hneď vedieť, kam ďalej bez toho, aby museli premýšľať. Ako prispôsobiť obsah blogu vášmu čitateľovi?

Čítajte celý článok

Návod, ako vytvoriť content plán pre váš firemný blog

Firemný blog

Máte v úmysle vytvoriť na webe alebo v e-shope sekciu Novinky či Blog? Nesporné SEO výhody sú jasné - nový relevantný obsah s kľúčovými slovami. Vzniká content, ktorý môžete zdieľať na sociálnych sieťach. Okrem toho podporuje branding, pretože vystupujete ako odborník, ktorý sa delí s verejnosťou o svoje know-how. Ale s veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť. Keď raz začnete, nemali by ste prestať. Ako si vytvoriť poriadny content plán, ktorý vás bude motivovať k písaniu?

Čítajte celý článok

3 tipy, ako zdokonaliť vaše texty

Texty na web

V prvej časti Ako sa stať majstrom copywriterom sme si prešli základné pravidlá písania textov. Krvopotne ste dali dokopy texty, možno už aj nejaký ten článok na blog. Naozaj ste si dali záležať, ale cítite, že to stále nie je úplne ono. Niečo tomu chýba. Ako urobiť text ľahko stráviteľným a lahodným pre oči, uši a ostatné zmysly? Máme pre vás 3 efektívne tipy, ako vylepšiť vaše texty.

Čítajte celý článok

Ako sa stať majstrom copywriterom

Písací stroj

Rozhodli ste sa písať si texty na web a blogy sám? Gratulujeme! Pokiaľ máte textárske črevo a dostatok času, držíme vám všetky palce. Chcete napísať texty ako copywriter profesionál? Určite vám príde vhod pár dobre mienených rád, tipov a trikov. Ako teda písať texty na web? A ako ich optimalizovať pre Google? Držte sa našich odporúčaní a skúšajte, čo vám najlepšie funguje.

Čítajte celý článok

5 krokov, ako urobiť analýzu kľúčových slov

Kľúčové slová

Kutil, ktorý sa rozhoduje medzi motorovou a elektrickou pílou. Mamička, ktorá vyberá kočík pre svoje mimčo. Muž, ktorý hľadá luxusné hodinky pre manželku. Čo majú všetci spoločné? Googlia slová. A nie hocijaké slová, ale kľúčové slová - pre váš biznis. Poriadna analýza kľúčových slov je súčasťou SEO optimalizácie. Ako si teda vytvoriť zoznam kľúčových fráz, ktoré zakomponujete do textov na webe?

Čítajte celý článok

Je linkbuilding ešte stále dôležitý pre SEO?

Linkbuilding

Linkbuilding, budovanie spätných odkazov, sú referencie v online svete. Ukazujú vyhľadávačom, na ktorej stránke je niečo zaujímavé a hodnotné. Spätné odkazy boli úplným základom a hlavným merítkom hodnotenia vyhľadávača. Ale ako je to dnes? Sú ešte stále dôležité? Váha on-page a off-page SEO faktorov sa vyrovnala. Ako teda vytvárať sieť odkazov efektívne a účinne?

Čítajte celý článok

4 funkcie pre dokonalé SEO

Dokonalé SEO

V rámci tvorby webov a e-shopov pomáhame našim klientom aj s online marketingom. V cene projektu ponúkame SEO školenia. Každému sa snažíme vysvetliť všetky faktory dôležité pre optimalizáciu web stránky. Ako pripraviť textový a obrázkový obsah, na čo si dávať pozor a ešte omnoho viac. Ako nadstavbu máme pre vás aj doplnkové funkcie, ktoré pomôžu SEO optimalizácii.

Čítajte celý článok

7 zákonov SEO, ktoré by ste mali ovládať

SEO princípy

Ste zvedavý, ako môžete optimalizovať svoj e-shop či web stránku pre internetové vyhľadávače? Máme pre vás pokračovanie článku Ako prísť o svoje SEO panenstvo. Podrobnejšie zistíte, čo ovplyvňuje výsedky vyhľadávania. Naučíme vás, ako si poradiť so štruktúrou e-shopu, s textami i obrázkami. Využite celý potenciál vašej stránky a zabezpečte si konkurenčnú výhodu.

Čítajte celý článok

Ako prísť o svoje SEO panenstvo

Základy SEO

Už ste o SEO, optimalizácii pre vyhľadávače, niečo počuli. Viete, že je to dôležité. No napriek tomu sa v tejto oblasti nevyznáte? Prezradíme vám, ako na to. SEO zabezpečujte, aby ste dosiahli čo najvyššie pozície vo vyhľadávači (napr. Google), a to organicky – čiže bez platenej reklamy. Preto je optimalizácia taká dôležitá, ak chcete viesť úspešný online biznis.

Čítajte celý článok

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem