EVENTY & SÚŤAŽE

Ako nestrácať čas na konferenciách?
Príďte na CREATIVE summit & EXPO 2019

Prednáška na konferencii

Hovoríte si, že konferencie sú strata času? Váš čas je predsa drahý. Preto ho nestrácajte na konferenciách plných komerčných prednášok, starých informácií, balastu a prázdnych rečí. Radšej príďte na CREATIVE summit & EXPO 2019! Jeden jediný deň vám postačí na to, aby ste získali nové praktické informácie a nacucali najnovšie trendy z e-commerce, aby ste ich už ďalší týždeň zaviedli do praxe. Prečo prísť? To je jednoduché...

Čítajte celý článok

Spúšťame predaj.
Buďte prvý na CREATIVE summite & EXPO 2019

CREATIVE summit a EXPO 2019 vstupenky

Po úspešnom prvom ročníku CREATIVE summitu 2018 ideme do toho znovu. 5. apríla 2019, x-bionic sphere, Šamorín. Vo väčšom a lepšom. Okrem konferencie vám totižto prinášame aj prvé e-commerce EXPO na Slovensku! To znamená, že sa môžete (ale nemusíte) zúčastniť programu, aby ste získali prehľad o tom, čo vám e-commerce svet ponúka. Vyberte si vstupenku, ktorá vám najviac vyhovuje, na základe nášho návodu.

Čítajte celý článok

Vy ste nestihli CREATIVE summit 2018?
Pozrite si prednášky online

CREATIVE summit blog

Celý deň sa začína, ako inak, kávičkou. :) Hneď po rýchlej registrácii sa účastníci presúvajú v hoteli Saffron k raňajkám a do hlavnej sály. Tam ich už čaká obrovská LED obrazovka a welcome balíčky, do ktorých darčeky venovali partneri konferencie ako GLS, iDoklad, GoUp, Blue Winston, iSklad a mnohí ďalší. Účastníkov víta Ivan Cingel, zástupca spoločnosti CreativeSites, ktorá je organizátorom a odborným garantom konferencie CREATIVE summit. Svetlá sa stlmia. Reflektory zamieria na stage. Začíname.

Čítajte celý článok

Čo vás čaká v roku 2018?
Pripravte sa na CREATIVE summit, ktorý budete chcieť zažiť!

CREATIVE summit blog

V našom tradičnom novoročnom blogu sa dnes výnimočne nezameriame na to, čo pre vás pripravujeme v novom roku a na čom budeme pracovať. Vývoj nových funkcií, rýchlejší support či prekonávanie zákazníkových očakávaní sú už samozrejmosti. Chceme vám však priniesť niečo úplne extra. Jednou z našich TOP priorít je a bude najväčšia e-commerce konferencia na Slovensku - CREATIVE summit. Viac o podujatí, na ktorom pracujeme už niekoľko mesiacov, sa dozviete od Janky Zajícovej, CEO CreativeSites.

Čítajte celý článok

Biznis večer s CreativeSites
- expanzia do zahraničia

Rok 2016

V poradí tretí Biznis večer s CreativeSites na tému „Ako expandovať so svojím e-shopom do zahraničia“ sme pre našich klientov zorganizovali v hoteli Senec 18. mája 2017. Spolu až 120 účastníkov malo možnosť vypočuť si zaujímavých hostí, ktorí sa prišli podeliť o svoje know-how. A my vám prinášame exkluzívnu rekapituláciu tohto večera. Ste zvedavý?

Čítajte celý článok

Chcete sa stať Shopom Roku 2016?

Nákupný sviatok

Aj vy ste vždy túžili po ocenení za svoj e-commerce biznis? Tento rok máte príležitosť. Zapojte sa do súťaže ShopRoku 2016. Od začiatku decembra môžete registrovať svoj internetový obchod do súťaže, ktorú organizuje Heureka. Pripravili sme pre vás krátky článok, aby ste sa dostali do obrazu a zistili, ako vyhrať. :)

Čítajte celý článok

Nezmeškajte špeciálne novembrové sviatky vašich zákazníkov

Nákupný sviatok

Keď sa povie sviatky, napadnú vám Vianoce, Veľká noc a podobne? Tentokrát máme však na mysli nákupné sviatky, ktoré sa nespájajú s voľnom či prázdninami, ale práve s novembrom. Už teraz sa môžete zapojiť do Dňa dopravy zdarma, ktorý sa chystá v polovici mesiaca pre slovenských e-shop zákazníkov. A keďže je november treba si pre zákazníkov pripraviť aj nejaké špeci zľavy na tzv. Black Friday a Cyber Monday. Veľké výpredaje, ktoré prišli z Ameriky, si rýchlo získali povesť aj na Slovensku. Kde nájdete viac info a ako sa zapojiť? Čítajte ďalej.

Čítajte celý článok

Biznis večer s CreativeSites , alebo
ako na Vianoce maximalizovať váš zisk

Biznis večer

Koncom septembra sme zorganizovali pre našich klientov už druhý Biznis večer v tomto roku. Zúčastnili sa ho väčšie aj menšie e-shopy od Fann.sk cez Gangstagroup.com, Gigastore.sk či Robel.sk až po Liliputi.sk. E-shopy zo širokej škály oblastí sa zišli, aby zistili, čo nové pre ne pripravujeme, ale aj to, čo sa nám od posledného stretnutia podarilo. Poďte sa s nami pozrieť na rekapituláciu posledných mesiacov, ale aj na hlavné odporúčania pre najdôležitejšiu predajnú sezónu roka - Vianoce.

Čítajte celý článok

Ako chutí Biznis večer s rebierkami

Večer s rebierkami

Minulý týždeň sa nám podarilo zorganizovať Biznis večer pre našich dlhoročných klientov. Bolo to príjemné posedenie nad rebierkami, koláčmi, pagáčmi i vínom. Ale čo je podstatnejšie, predstavili sme klientom najnovšie funkcie a iné novinky, ktoré dopomôžu ich spokojnosti. Prinášame exkluzívny výcuc z Biznis večera s rebierkami.

Čítajte celý článok

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem