APPKY ADMIN SYSTÉMU

Nový rok rozbiehame vo veľkom.
Čo sme si pre vás pripravili?

Nový rok

Aj vy ste si do nového roku predsavzali, že sa budete viac venovať rodine? Že sa budete viac hýbať a začnete športovať? Prípadne, že sa budete zdravo stravovať? My ako firma sme si dali hneď niekoľko predsavzatí, ktoré chceme určite splniť. Pozrite sa, čo váš e-shop čaká pod strechou CreativeSites v roku 2017.

Čítajte celý článok

Ako si nájsť vhodných adminov
na správu e-shopu

Admin e-shopu

Kedysi ste všetko zvládali sami. Vymysleli ste si svoj biznis, nakúpili produkty. Vytvorili sme vám parádny e-shop na mieru. A začali ste sa rozbiehať. Objednávky pribúdali. Ale potom prišla chvíľa zlomu. Už neviete, kam skôr skočiť. Každý sa dostane do momentu, keď už nezvláda robiť všetko úplne sám. A to je v poriadku, pretože váš biznis rastie. Ale stratégia “vyspím sa o mesiac” nakoniec prestane fungovať. Ako to vyriešiť? Nový človek, resp. noví ľudia aspoň na part-time. Kde ich zobrať? Akí by mali byť?

Čítajte celý článok

Nezmeškajte špeciálne novembrové sviatky vašich zákazníkov

Nákupný sviatok

Keď sa povie sviatky, napadnú vám Vianoce, Veľká noc a podobne? Tentokrát máme však na mysli nákupné sviatky, ktoré sa nespájajú s voľnom či prázdninami, ale práve s novembrom. Už teraz sa môžete zapojiť do Dňa dopravy zdarma, ktorý sa chystá v polovici mesiaca pre slovenských e-shop zákazníkov. A keďže je november treba si pre zákazníkov pripraviť aj nejaké špeci zľavy na tzv. Black Friday a Cyber Monday. Veľké výpredaje, ktoré prišli z Ameriky, si rýchlo získali povesť aj na Slovensku. Kde nájdete viac info a ako sa zapojiť? Čítajte ďalej.

Čítajte celý článok

Biznis večer s CreativeSites , alebo
ako na Vianoce maximalizovať váš zisk

Biznis večer

Koncom septembra sme zorganizovali pre našich klientov už druhý Biznis večer v tomto roku. Zúčastnili sa ho väčšie aj menšie e-shopy od Fann.sk cez Gangstagroup.com, Gigastore.sk či Robel.sk až po Liliputi.sk. E-shopy zo širokej škály oblastí sa zišli, aby zistili, čo nové pre ne pripravujeme, ale aj to, čo sa nám od posledného stretnutia podarilo. Poďte sa s nami pozrieť na rekapituláciu posledných mesiacov, ale aj na hlavné odporúčania pre najdôležitejšiu predajnú sezónu roka - Vianoce.

Čítajte celý článok

E-shop na mieru vs. Open Source.
Čo sa vám oplatí viac?

Prvá web stránka

Pri prevádzkovaní e-shopu je nesmierne dôležité, aké technické riešenie si vyberiete. CMS (Content Management System) je v podstate redakčný systém, cez ktorý spravujete obsah svojho e-shopu. Mal by byť bezpečný, spoľahlivý a malo by sa vám v jeho prostredí dobre pracovať s obsahom, objednávkami, produktmi atď. A keď nastane problém, mali by ste sa mať na koho obrátiť. Pozrieme sa na výhody a nevýhody dvoch typov CMS. Open Source redakčný systém vs. Closed Source riešenie na mieru. Poďme na to.

Čítajte celý článok

TOP 7 aplikácií, ktoré motivujú zákazníka k nákupom

Online nakupovanie

Urobili sme pre vás ďalší výber najlepších doplnkových funkcií nášho e-shop systému, tentokrát na podporu predaja produktov. Ako motivovať zákazníka k ďalšiemu či ešte väčšiemu nákupu? Všetkých 7 funkcií nájdete vo vašom admine v záložke App Store. Maximalizujte svoj zisk a spokojnosť vášho zákazníka. Od štandardných funkcií po tie naozaj vymakané, ktoré sú zároveň najžiadanejšie. Zistite, ktoré to sú!

Čítajte celý článok

Spustili sme výrazne rýchlejšie servery s PHP7

Web server

Naše servery sú základným kameňom pre e-shopy našich klientov. Snažíme sa preto neustále optimalizovať a inovovať služby, ktoré na nich bežia. Prinášame vám pohľad na nové technológie PHP 7, Apache, MariaDB a Nginx. Naši programátori dennodenne riešia, ako vylepšiť administračný systém a ako zakomponovať nové technológie do už existujúcich riešení, aby váš e-shop bežal ako po masle.

Čítajte celý článok

Najlepšie appky na filtráciu produktov

Filter produktov

A máme tu ďalší tip na zlepšenie použiteľnosti vášho e-shopu - FILTER. Jednoduchý a prehľadný filter produktov výrazne zvyšuje percento dokončených nákupov, a teda vaše predaje. Budete šťastný vy i vaši zákazníci, pretože veľmi rýchlo nájdu to, prečo prišli. Win-win. Ukážeme vám 3 doplnkové funkcie na filtrovanie produktov, ktoré si ako zákazník CreativeSites môžete zakúpiť v našom AppStore.

Čítajte celý článok

4 funkcie pre dokonalé SEO

Dokonalé SEO

V rámci tvorby webov a e-shopov pomáhame našim klientom aj s online marketingom. V cene projektu ponúkame SEO školenia. Každému sa snažíme vysvetliť všetky faktory dôležité pre optimalizáciu web stránky. Ako pripraviť textový a obrázkový obsah, na čo si dávať pozor a ešte omnoho viac. Ako nadstavbu máme pre vás aj doplnkové funkcie, ktoré pomôžu SEO optimalizácii.

Čítajte celý článok

3 funkcie, ktoré zvýšia konverzie e-shopu

Konverzie e-shopu

Ktoré funkcie sú v našom App Store najžiadanejšie? Predsa tie najúčinnejšie. Zakúpiť od nás si ich síce môžu len naši klienti. Na druhej strane sú inšpiráciou pre všetky e-shopy, ktoré chcú zlepšiť použiteľnosť svojej stránky či e-shopu, a tiež zvýšiť svoje konverzie. Ktoré doplnkové funkcie vám zabezpečia nárast reálnych zákazníkov a zvýšenie predaja?

Čítajte celý článok

Prečo si náš klient napĺňa obsah e-shopu sám

Obsah e-shopu

Naši klienti nám často kladú jednu otázku: “Prečo po spustení testovacej prevádzky nevidím v mojom e-shope reálny obsah - texty a produkty?”. Úlohou CreativeSites je vytvoriť pre vás jedinečný dizajn, implementovať ho a zaistiť, aby administračné rozhranie fungovalo ako švajčiarske hodinky. Klient dostáva produkt, s ktorým môže ďalej pracovať - napĺňať a meniť si obsah svojho nového e-shopu.

Čítajte celý článok

percentage

Pri objednávke webu alebo e-shopu

Získavate 50 % zľavu na SEO ANALÝZU alebo ANALÝZU POUŽITEĽNOSTI

Kontaktujte nás

CEO CreativeSites
Jana Zajícová, CEO
0915 215 555
Obchodné informácie
a cenové ponuky

Sales manager
Michal Mikula
0948 940 910
Obchodný zástupca
CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Slovenská republika
Fakturačná adresa
CreativeSites, s.r.o.
Heyrovského 8
84103 Bratislava
IČO: 36662674
DIČ: 2022226448
IČ DPH: SK2022226448
Výpis z Obchodného registra
Kontaktné miesto
Ulica Svornosti 42
82106 Bratislava
Zobraziť na mape

Kontaktný formulár

close
S čím vám pomôžeme?
+421 915 215 555
Mám
záujem