PRE ZÁUJEMCOV

 
 

Profesionálne web aplikácie

Corporate design a identity

Custom programovanie

Internetové obchody

Web development

Kontaktné informácie

CreativeSites, s.r.o.
Krajinská 50/A, Bratislava

Tel.: +421 915 215 555
E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

7 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre spol. CreativeSites

 • 1.Obchodné spoločnosti, ktoré si chcú udržať svoju pozíciu na trhu a zabezpečiť stály rozvoj a rast podniku, potrebujú ponúknuť zákazníkovi nové služby. Pre internetové aplikácie to platí dvojnásobne. Našim cieľom je ponúkať profesionálne internetové riešenia tak, aby Vaša konkurencia nemala na internete šancu!
 • 2.Pri tvorbe internetových aplikácií sa opierame o najnovšie poznatky a technológie, ktoré sa neustále vyvíjajú. Tieto trendy sledujeme a aplikujeme v praxi, čo prispieva k zvyšovaniu úrovne poskytovaných služieb a spokojnosti našich klientov.
7 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre spol. CreativeSites - čítať viac
 

7 dôvodov, prečo by každá firma mala mať web stránku

 • 1.Neprenechajte miesto konkurencii! Väčšina firiem dnes pri hľadaní dodávateľov využíva internet. Ak ešte nemáte vlastnú web prezentáciu a Váš konkurent ju má, tak Váš konkurent získal konkurenčnú výhodu a pravdepodobne preberie možný obchod. Preto by ste nemali dlho čakať a byť Vy ten, koho internetová prezentácia bude oslovovať nových zákazníkov.
 • 2.Zákazníci Vás nájdu na internete. Väčšina zákazníkov používa pri hľadaní služieb a výrobkov internet. Internet slúži v dnešnej dobe ako nástroj na vyhľadanie toho správneho predajcu, ktorý spĺňa všetky predstavy záujemcu – či už o cene, kvalite alebo iných kritériách. Kupujúci takto ušetrí veľa času a zdrojov na cestovanie, ktoré by musel vynaložiť pri bežnom obstaraní informácii formou návštev firiem, prezerania a porovnávania výrobkov/služieb. S kvalitnou internetovou prezentáciou ušetríte svojim zákazníkom čas a spríjemníte im hľadanie a nákup.
7 dôvodov, prečo by každá firma mala mať web stránku - čítať viac
 

7 krokov k úspešnému webu

 • 1.Kvalitný grafický dizajn, webdesign upútava návštevníkov stránok a zvyšuje dôveryhodnosť a imidž firmy. Pri návrhu dizajnu kladieme dôraz na dodržanie pravidiel použiteľnosti stránok.
 • 2.Logická štruktúra stránok návštevníkov vhodne naviguje a umožňuje im jednoduchú a efektívnu orientáciu na web stránkach.
7 krokov k úspešnému webu - čítať viac
 

Ceny za služby

Ak chcete predbehnúť konkurenciu, upútať a prilákať nových zákazníkov, zvýšiť zisky Vašej firmy alebo začínate podnikať a potrebujete internetovú prezentáciu, ste u nás na správnej adrese! Vytvoríme Vám nielen nadštandardne kvalitnú web prezentáciu alebo internetový obchod,
ale u nás dostanete aj extra služby a poradenstvo ku témam ako SEO - optimalizácia pre vyhľadávače, ako si napísať správne texty, priblížime Vám prehľad marketingových stratégií na internete a oveľa viac... Preto dlhšie neváhajte a kontaktujte nás. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

Ceny za internetové aplikácie a web prezentácie určujeme individuálne po rozhovore s klientom a analýze konkrétnych požiadaviek. Finálna cena závisí od rozsahu, náročnosti, použitých aplikácií, implementovaných funkcionalít, časového horizontu, atď.

V prípade Vášho záujmu o vypracovanie predbežnej cenovej ponuky alebo dohodnutie osobného stretnutia nás môžete kontaktovať na tel. čísle: +421 915 215 555.
 

Kariéra v CreativeSites

Máte záujem pracovať v tíme CreativeSites? Momentálne hľadáme šikovných programátorov a IT konzultanta.
V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis a referencie na adresu Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
Kariéra v CreativeSites - čítať viac
 

Ako u nás prebieha tvorba web stránok

 • Komunikácia s klientom
  Základom tvorby profesionálnej internetovej prezentácie je komunikácia s klientom a analýza jeho potrieb a požiadaviek. Pri príležitosti prvého osobného stretnutia a vzájomného spoznania sa si definujeme, aké ciele majú Vaše web stránky spĺňať, akú cieľovú skupinu chcete osloviť a aké sú Vaše ďalšie predstavy o plánovanej web stránke.
 • Strategický marketing
  V rámci strategického marketingu skúmame, na čo Vaši zákazníci najlepšie reagujú. Následne stanovíme ciele pre pripravované web stránky. Dôležitú úlohu v tomto bode zohráva aj analýza konkurencie.
 • Stanovenie funkcií, obsahu a ceny
  Toto všetko zhrnieme do zámeru web prezentácie, na základe ktorého navrhneme funkčnosť stránky. Následne zostavíme štruktúru web prezentácie a určíme cenu za jej zhotovenie.
 • Webdesign a vytvorenie grafického návrhu
  Po vzájomnej diskusii o Vašich predstavách ohľadom vzhľadu - dizajnu stránok Vám vytvoríme kreatívny grafický návrh pripravovanej web prezentácie a po jeho odsúhlasení sa pustíme do prác na webdizajne (naprogramovaní dizajnu stránok v bezchybnom XHTML a CSS kóde).
 • Uzavretie zmluvy
  Tvorba internetovej prezentácie a všetky dohodnuté služby budú podložené zmluvne. Zmluva obsahuje presné cenové výmery prác a termíny ich dokončenia.