Tvorba webu, redakčný systém a internetový obchod - výhody CreativeSites

 
 

Profesionálne web aplikácie

Corporate design a identity

Custom programovanie

Internetové obchody

Web development

Kontaktné informácie

CreativeSites, s.r.o.
Krajinská 50/A, Bratislava

Tel.: +421 915 215 555
E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Tvorba webu - výhody u spoločnosti CreativeSites

  • 1.Tvorba webu - tvorba www stránok sa opiera o najnovšie poznatky a technológie, ktoré sa neustále vyvíjajú. Tieto trendy sledujeme a aplikujeme v praxi, čo prispieva ku zvýšeniu spokojnosti našich klientov. V rámci tvorby web stránok poskytujeme odborné poradenstvo k najnovším web trendom a ku najmodernejším internetovým technológiám.
  • 2.Internetové stránky, ktoré vytvárame, sú úplne optimalizované pre vyhľadávače (SEO – Search engine optimization) a zobrazujú sa vo výsledkoch vyhľadávania na popredných pozíciách.
    Optimalizácia stránok pre vyhľadávače zahŕňa vyladenie desiatok on-page faktorov
    (faktory zohľadňované priamo na web stránkach) a off-page faktorov (faktory mimo web stránok). Klientom poskytujeme odborné SEO poradenstvo, ako dbať na optimalizáciu pre vyhľadávače už pri napĺňaní obsahu stránok.
Tvorba webu - výhody u spoločnosti CreativeSites - čítať viac
 

Redakčný systém CMS - výhody

  • 1. Redakčný systém (CMS – Content Management System) Joomla predstavuje jeden z najvýkonnejších systémov na svete, čo dokazuje aj množstvo získaných hodnotných ocenení. Vyznačuje sa jednoduchou správou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou.
  • 2. Redakčný systém je schopný permanentne rásť a expandovať. Podľa požiadaviek klienta je jednoduché rozširovať a prehlbovať funkcionality systému. Celý systém je kontinuálne aktualizovaný a vyvíjaný. Nadštandardné funkcie sú pre našich klientov rýchlo dostupné. Sme vždy krok pred konkurenciou a to isté vieme ponúknuť aj svojim klientom.
Redakčný systém CMS - výhody - čítať viac
 

Výhody pre internetový obchod CreativeShop

Internetový obchod CreativeShop ako komplexná a flexibilná aplikácia je schopná svojimi vlastnosťami splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky.
Aplikácia CreativeShop je neustále vyvíjaná na základe potrieb a požiadaviek zákazníkov.
Do už nasadeného a plne fungujúceho internetového obchodu neustále dopĺňame nové funkcie. Internetový obchod tak rastie spolu s Vaším biznisom.

Internetový obchod CreativeShop umožňuje online komunikáciu so všetkými najpoužívanejšími ekonomickými systémami ako i komunikáciu so skladovými zásobami.

Online platby slovenských bánk, ako i zahraničných inštitúcií sú plne implementované.
Výhody pre internetový obchod CreativeShop - čítať viac