Tvorba web stránok, webdesign, redakčný systém - CreativeSites

 
 

Profesionálne web aplikácie

Corporate design a identity

Custom programovanie

Internetové obchody

Web development

Kontaktné informácie

CreativeSites, s.r.o.
Krajinská 50/A, Bratislava

Tel.: +421 915 215 555
E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Tvorba web stránok a ďalšie služby

Poslaním spoločnosti CreativeSites je tvoriť kvalitné web stránky, ktorých hodnota a návštevnosť neustále rastie.
Pri tvorbe web stránok vychádzame z najnovších svetových web štandardov a v tejto oblasti zvyšujeme úroveň poskytovaných služieb na slovenskom trhu.
Pre štátne inštitúcie zabezpečujeme web stránky spĺňajúce výnos a zákon o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy.

Tvorba web stránok a web aplikácií ako hlavná činnosť internetovej agentúry CreativeSites zahŕňa nielen kreatívny webdesign web stránok, ale aj komplexnú starostlivosť o stránky v ďalších dôležitých oblastiach - marketing na internete a reklama na internete.
Ponúkame Vám nasledovné služby: profesionálna tvorba web stránok, webdesign, marketing na internete, reklama na internete, službu optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), Corporate Identity, Search Engine Marketing (SEM), programovanie internetových aplikácii, starostlivosť o internetové stránky a copywriting.
 

Tvorba web stránok

Cieľom spoločnosti CreativeSites je profesionálna tvorba web stránok, ktoré sú ľahko vyhľadateľné a s obľubou navštevované.

Tvorba web stránok dokonale spája:
  • profesionálny Webdesign, ktorý zaujme návštevníka stránky,
  • optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) sa postará o výbornú vyhľadateľnosť stránky a jej vysokú návštevnosť,
  • logická štruktúra stránky návštevníka naviguje a vedie ku nákupu,
  • corporate identity je vytvorené tak, aby si ľudia Vašu značku/firmu zapamätali.
Tvorba web stránok - čítať viac
 

Webdesign

Vzhľad web stránky - webdesign, je to prvé, s čím sa potenciálny zákazník stretne. Kvalitný webdesign vytvára pozitívny dojem u zákazníka a zvyšuje dôveryhodnosť a imidž firmy. Je dôležité, aby Vaše stránky na prvý pohľad komunikovali s návštevníkom a lákali ho prečítať si viac. Prezentácia na webe a jej webdesign vytvárajú prvý - najdôležitejší dojem.
Webdesign - čítať viac
 

Redakčný systém (CMS)

Redakčný systém (CMS) sa vyznačuje modernou a maximálne jednoduchou správou obsahu stránok pomocou drag and drop, vysokou bezpečnosťou a dokonalou optimalizáciou pre vyhľadávače.
Je schopný permanentne rásť podľa požiadaviek klienta.
Redakčný systém (CMS) - čítať viac
 

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) posunie Váš web na prvé pozície vo vyhľadávačoch (napr. Google, Bing, ...). Výsledkom je viac potenciálnych klientov hľadajúcich Vaše produkty alebo služby.
Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) - čítať viac
 

Internet marketing

Internetová stratégia a internet marketing by mali tvoriť súčasť marketingu každej firmy a každého webového projektu. Technicky dokonalá, atraktívna a užívateľsky prívetivá web stránka nestačí. Dôležitý je aj internet marketing, ktorý sa postará o prílev nových návštevníkov na stránky a môže prispieť k zvýšeniu ziskov firmy.

Podľa viacerých prieskumov minimálne 70% ľudí vyhľadáva web stránky vo vyhľadávačoch.
Preto je potrebné zaistiť zviditeľnenie internetovej prezentácie tak, aby sa po zadaní relevantného kľúčového slova zobrazovala na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania.
Internet marketing - čítať viac
 

Internetový obchod (e-shop)

Internetový obchod (e-shop)
Internetový obchod (e-shop) minimalizuje náklady na prevádzku a poskytuje vyššiu efektivitu pri zachovaní nepretržitej prevádzky.

Internetový obchod CreativeShop je komplexná a flexibilná aplikácia, ktorá svojimi vlastnosťami spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky.
Internetový obchod (e-shop) - čítať viac
 

Programovanie web aplikácií

Odborníci našej spoločnosti Vám poskytnú profesionálne programovanie web aplikácií a širokej škály doplnkových funkcionalít. Sme ústretoví i voči nadštandardným a exotickým požiadavkám.

Pri službe programovanie web aplikácií kladieme dôraz na dôkladnú analýzu potrieb klienta
a podľa nich navrhneme, špecifikujeme a implementujeme najvhodnejšie riešenie.
Programovanie web aplikácií - čítať viac
 

Webhosting

Pre našich klientov poskytujeme profesionálny neobmedzený webhosting plne nakonfigurovaný na vlastných výkonných serveroch SUN pod operačným systémom Debian Linux.
Nami ponúkané webhosting riešenie patrí výkonom, a kvalitou služieb medzi špičku na trhu.
Webhosting - čítať viac
 

Copywriting

Copywriting - tvorba textov, ktoré predávajú, má za cieľ zvyšovať firme zisky.
K tomu je potrebné presvedčiť zákazníkov, aby nakúpili práve u vás - a to správne zvolenými pútavými textami a obrázkami.

Ľudia zdôvodňujú svoje nákupné rozhodnutia faktami, ale tieto rozhodnutia robia na základe pocitov.
Copywriting - čítať viac
 

Corporate identity

Corporate identity znamená v preklade firemná alebo podniková identita.

Corporate identity sa prejavuje vo všetkých komunikačných výstupoch a vizuálnych prvkoch spoločnosti (logo spoločnosti, vizitky, hlavičkový papier, web prezentácia, ...)

Pod corporate identity rozumieme vizuálne charakteristiky firmy alebo organizácie. Corporate design znamená vytvorenie individuálneho, identického, pre firmu typického obrazu, ktorý zodpovedá firemnej filozofii a jej cieľom.
Corporate identity - čítať viac
 

Flash bannery a animácie - tvorba bannerov

Flash bannery a animácie - profesionálna tvorba bannerov u CreativeSites.

Hotové podklady (objednávku, banner/kód s URL) je potrebné dodať najneskôr 2 pracovné dni pred vyhotovením. Reklamné flash bannery majú stanovenú štandardnú veľkosť, ktorá je odporúčaná.
Flash bannery a animácie - tvorba bannerov - čítať viac
 

Registrácia do katalógov

Registrácia do katalógov je dôležitá pre internetové stránky, ktoré majú záujem zvýšiť návštevnosť a prilákať nových zákazníkov.
Registrácia do katalógov - čítať viac